Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 40 svečiai (-ių) ir narių nėra

steam

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

Olimpinė karta

Nuo 2008 m. mūsų gimnazija dalyvauja respublikiniame projekte „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokyklose“. Šis projektas – tai bandymas atkreipti mokinių, mokytojų ir visuomenės dėmesį į sportą ne kaip į didžiųjų sportinių pasiekimų sritį, bet kaip į garbingos kovos, kilnaus elgesio ir draugiškumo dvasią skatinančią veiklą. Tolerancija kitam žmogui, gebėjimas garbingai rungtyniauti ir kilniai elgtis – projektu siekiama skatinti vaikus ir jaunimą aktyviai dalyvauti mokyklos ir vietos bendruomenių gyvenime, siekiant įtvirtinti pilietiškumo, iniciatyvumo, garbingos kovos ir kilnaus elgesio vertybines nuostatas.

Projekto uždaviniai:

1) ugdyti visapusišką mokinių požiūrį į šiuolaikinio sporto problemas, kritiškai jas vertinti ir analizuoti, suvokti sporto socialinę reikšmę;

2) Įvairių dalykų pamokose integruoti žinias apie olimpizmo idėjas ir jų atgaivinimą, olimpines žaidynes istoriniu požiūriu ir jų puoselėjimą.

3) Skatinti mokinius ir sudaryti jiems sąlygas ugdytis poreikį aktyviai dalyvauti mokyklos ir vietos bendruomenių sportiniame gyvenime.

Vykdant projektą pravesta daug sportinių renginių. Iš jų pažymėtini „Olimpinė diena“, „Sveika mityba“, „Sveikatingumo diena“, „Kalėdinis krepšinio šou“, aerobikos konkursas. Aktyvinant sportinę veiklą gimnazijoje projektas integruotas į mokomuosius dalykus. Per pamokas mokiniai kūrė sportinę emblemą, sportines gaireles, rengė olimpinius plakatus, piešė piešinius „Mano mėgstamas sportas“. 1–2 klasių mokiniai per dailės pamokas piešiniais išreiškė savo pomėgius, pavaizdavo sporto šakas, kurias patys propaguoja.

Dabar gimnazijoje vyksta sportinio šūkio rinkimai. Projektas tęsis iki 2014 metų.

Projekto renginių akimirkos:

Projekto renginiai:

Susitikimas su olimpiečiu E.Krungolcu

Balandžio 20 d. gimnazijoje įvyko susitikimas su olimpiečiu E.Krungolcu. Sportininkas susitikime dalinosi ne tik sportiniais pasiekimais bei įspūdžiais olimpinėse žaidynėse, bet ir mėgstamiausių knygų sąrašu, atsakinėjo į mokinių klausimus.  

Skaityti daugiau...

Gimnazistai dalyvavo konkurse „Žiemos iššūkis“

2014 m. vasario 1 d. 9 gimnazijos mokiniai kartu su kūno kultūros mokytojomis A.Leipuviene ir B.Siliūniene dalyvavo Ignalinoje vykusiame konkurse „Žiemos iššūkis“. Į šį konkursą mūsų gimnazija buvo pakviesta dalyvauti kaip respublikinio projekto „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas“ dalyvė.

Skaityti daugiau...

Sporto šventė gimnazijoje

Jau keletą metų Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje pagal projektą „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokyklose“ ir pagal iš anksto numatytą ir pasirinktą programą vykdomos olimpinės žaidynės. Šiemet sporto šventėje dalyvavo pirmų ir trečių klasių gimnazistai, kurie turėjo varžytis net šešiose rungtyse.

Skaityti daugiau...

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VILNIUS TECH klasė

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VILNIUS TECH klasė
Prašymas dėl priėmimo į VILNIUS TECH klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

20 min. – valgo I klasės

4.  10.5511.40

20 min. – valgo II klasės

5.  12.0012.45

25 min. – valgo III–IV klasės

6.  13.1013.55

7.  14.0514.50

8.  15.0015.45

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija