Konsultacijos Šiaulių universitete

Kiekvieną ketvirtadienį nuo 15.30 iki 17.00 val. 409 aud. (Vytauto g. 84, Biblioteka) iki pat prašymų stoti priėmimo (gegužės 29 d.) galite konsultuotis su Šiaulių universitete įkurtos Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) atstovybės konsultantais bendrojo priėmimo į aukštąsias mokyklas ar studijų klausimais.

Taip pat siūlome:

1. Dėstytojų konsultacijas el. paštu.
Šiaulių universiteto svetainės skiltyje „Stojantiesiems“ – „Priėmimas“ rasite specialiai moksleiviams sukurtą puslapį „Konsultuoja dėstytojai“. Jame pateikti fakulteto dėstytojų-konsultantų, kuruojančių vieną ar kitą studijų programą, kontaktai. Klauskite drąsiai visko, kas įdomu.

2. Nuotolines pamokas moksleiviams tiesiogiai internetu.
Kovo mėnesį visada 11.00 val. stebėkite universiteto dėstytojų parengtas tiesiogines pamokas internetu! Nauja informacija ne tik papildys įvairių dalykų žinias, bet ir praplės moksleivių akiratį.
Pamokų vaizdo įrašus gali bet kada peržiūrėti Youtube svetainėje. Artimiausiu metu atsiųsime balandžio mėnesio pamokų sąrašą.

3. Teikti prašymą į valstybės nefinansuojamas bakalauro studijas!
Jeigu domina valstybės finansuojamos vietos, tuomet ši informacija ne Jums. Bet jeigu galvojate derinti darbą ir studijas, galbūt priimtinas mokamas mokslas?
Daugiau informacijos čia.

4. To jau seniai nebuvo!Lietuvos studentų krepšinio lygos finalas Šiauliuose!
Pasiūlymas energingiems, aktyviems, mėgstantiems adrenaliną ir ... nemokamus renginius. Ateik pats ir atsivesk draugų!