Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 46 svečiai (-ių) ir narių nėra

steam

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

 

UKC naujienos

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto renginiai moksleiviams

Sausio 11 d. 17 val. įvyks internetinis seminaras „ISM išankstinis priėmimas: viskas nuo A iki Z“.

Sausio 22 d. 11 val. įvyks ryškiausia metų konferencija „ISM Insider grįžta!“, kurioje naujausių bei įdomiausių specialybių atstovai supažindins moksleivius su savo darbo specifika, papasakos apie kriptovaliutas ir skaitmenines naujoves versle.

Gimnazistė Gabrielė – respublikinio esė konkurso nugalėtoja

Adolfo Šapokos gimnazijos 4 klasės mokinė Gabrielė Karvelytė (mokyt. G. Tūzienė) priėmė Vilniaus Gedimino technikos universiteto skelbtą iššūkį ir tapo respublikinio moksleivių ekonomikos žaidimo „Bosas ne basas 2020“ esė konkurso nugalėtoja. Sveikiname.

Konkursinis esė „Kam kupranugariui raktai“


Bendradarbiavimas su ISM universitetu

Bendradarbiaudami su Vilniaus Vadybos ir ekonomikos universitetu lapkričio 3 d. trečių klasių mokiniai, lapkričio 5 d. ketvirtų klasių mokiniai dalyvavo gimnazijoje įgyvendinamos programos „Ugdymas karjerai“ nuotolinėse pamokose.

Skaityti daugiau...

Ugdymo karjerai pamoka: 7 priežastys tapti pasieniečiu

Vasario 7 d. gimnazijoje svečiavosi Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnė Jolanta Vaickuvienė su kolege, kurios gausiai susirinkusiems gimnazistams papasakojo apie pasieniečių kasdienybę, profesijos specifiką, galimybes mokytis Pasieniečių mokykloje, atsakė į mokinių klausimus.

Skaityti daugiau...

Kvietimas į „Jaunimo savanorišką tarnybą“

Gruodžio 1 d. atidarytas II-asis registracijos etapas į Jaunimo savanoriškos tarnybos programą. Registracjios anketa. Į programą registruotis kviečiame jaunus (14–29 m.) žmones, kurie norėtų 2020 m. (tarnybos pradžia – sausio-liepos mėn., priklausomai kiek laisvų vietų turime programoje atitinkamoje savivaldybėje) atlikti 40 val. per mėnesį, 6 mėnesių trukmės savanorišką tarnybą pasirinktoje akredituotoje organizacijoje. Konsultuotis apie programą taip pat galite su Savanorišką veiklą organizuojančiomis organizacijomis (SVOO) savo apskrityje ar savivaldybėje, kurių kontaktus galite rasti čia.

Skaityti daugiau...

VGTU kviečia įkūrybines dirbtuves

Vilniaus Gedimino technikos universiteto Kūrybinių industrijų fakultetas (KIF) į vieną vietą buria kūrybinių industrijų bendruomenę: praktikus ir profesionalus, studentus ir dėstytojus, moksleivius ir mokytojus, bei visus besidominčius kūrybinėmis industrijomis ir kviečia dalyvauti išskirtiniame renginyje - KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS. Dirbtuvėse įvairių kūrybinių seminarų ir praktinių užsiėmimų metu moksleiviai dirbs ir kurs kartu su kūrybinių industrijų profesionalais. Kūrybinių dirbtuvių programoje – platus įvairių teorinių ir praktinių renginių kompleksas, orientuotas į jaunimo kultūrinių, komunikacinių, meninių, technologinių ir verslumo kompetencijų ugdymą.

Data ir laikas: gegužės 18 d., nuo 13 iki 21 val. – kūryba vyks iki pat vakaro!

Vieta: Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Kūrybinių industrijų fakultetas (Trakų g. 1, Vilniuje)

Programa ir registracija į renginį


VGTU kviečia

Neseniai startavusi Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) IN-Akademija pradėjo išankstinį gabiausių abiturientų priėmimą į bakalauro studijas. Čia svarbūs ne tik geri 11–12 klasės mokymosi rezultatai, bet ir stipri motyvacija, asmeninės savybės ir pasiekimai, spalvinga užklasinė veikla. Jau dabar, dar prieš brandos egzaminų sesiją, moksleiviai gali užsitikrinti vietą technikos srityje lyderiaujančioje aukštojoje mokykloje. Šiemet siūlome rinktis iš trijų sustiprintų programų: multimedijos ir kompiuterinio dizaino, finansų inžinerijos bei statybos inžinerijos.

Daugiau informacijos apie VGTU IN-Akademiją rasite čia.


VGTU kviečia į Atvirų durų dieną

2016 m. kovo 31 d. Saulėtekio rūmuose vyksiančioje studijų mugėje VGTU atstovai parodys, kuo įdomus VGTU studento gyvenimas. Renginio metu visi besidomintys bakalauro studijomis gaus daugiau informacijos apie studijų programas, turės galimybę pasikonsultuoti su VGTU studentais, dėstytojais bei Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro darbuotojais.

Išsamią informaciją apie atvirų durų dieną rasite štai čia.


Skaityti daugiau...

VGTU kviečia į temines paskaitas Jaunojo inžinieriaus mokykloje

VGTU kviečia moksleivius į temines paskaitas Jaunojo inžinieriaus mokykloje (JIM). JIM paskaitos organizuojamos ne tik darbo dienomis, bet ir šeštadieniais, tad paskaitose gali apsilankyti ir visa klasė. Paskaitos nemokamos, reikia tik užsiregistruoti. Paskaitėlės ir ekskursija įvyks kovo 14 d. ir kovo 15 d.

Registracija vyksta elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu 8 5 274 4949.

Išklausiusiems 5 ar daugiau paskaitų, bus įteiktas Jaunojo inžinieriaus sertifikatas.


VGTU kviečia moksleivius į čempionatą „Makaronų tiltai 2017“

Vilniaus Gedimino technikos universitetas kviečia moksleivius išbandyti jėgas nacionaliniame statybos iš makaronų čempionate „Makaronų tiltai 2017“.

Suburkite 4 žmonių komandą, pasitelkite žinias bei fantaziją ir sukurkite tokį tiltą, kuris atlaikys kuo didesnį svorį.

Visos etapų nugalėtojų komandos gauna kvietimą dalyvauti moksleivių čempionato finale, kuris vyks balandžio 20 d. VGTU. Būtina registracija.

Čempionato taisykles, registraciją bei visą reikalingą informaciją rasite čia.


Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VILNIUS TECH klasė

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VILNIUS TECH klasė
Prašymas dėl priėmimo į VILNIUS TECH klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

20 min. – valgo I klasės

4.  10.5511.40

20 min. – valgo II klasės

5.  12.0012.45

25 min. – valgo III–IV klasės

6.  13.1013.55

7.  14.0514.50

8.  15.0015.45

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija