Popietė „Skaitau, rašau – vadinasi ESU“

Gegužės 18 d. gimnazijos bibliotekoje vyko mokinių pagerbimo-padėkos šventė „Skaitau, rašau vadionasi ESU“, kurios metu gimnazijos moksleiviai buvo apdovanoti už įvairius pasiekimus. Ta proga renginio dalyviai ir svečiai klausėsi gyvai atliekamos muzikos, dainų, poezjos, stebėjo 1b klasės vaidinimą, sukurtą pagal knygą „Eksperimentas gyventi“.

Tądien sulaukėme ir neįprastų svečių – iš Vilniaus pas mus atvyko Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros departamento direktorė Aldona Augustaitienė, kuri pasidalijo skaitymo skatinimo patirtimi.

Už savo recenzijas apdovanotos Ignė Umbrasaitė (4a), Eligija Barkutė (4d) ir Gustė Juškaitė (2c).

Viktorinoje „Literatūros pasaulyje“ apdovanoti nugalėjusios 1a kl. komandos nariai: Mantas Kutka, Edgaras Mikalauskas, Domantas Petrauskas, Kornelijus Tūzas, Erikas Šokurovas.

Nepamiršti liko ir mokinių darbų parodos „Knygos herojus trimatėje erdveje“ prizininkai: Laurynas Četrauskas (4e), Ieva Vigėlytė (4a), Svajūnė Tylaitė (4a), Gabreilė Repečkaitė (2d), Denisas Lisiunovas (3c), Paulius Vijeikis (3c), Marius Trinkūnas (3a), Justina Deveikytė (4e) ir Brigita Jurkevičiūtė (3a).

Už šaunias asmenukes konkurse „Aš ir knyga“ apdovanoti Mantas Kutka, Benita Giedrytė, Domantas Juodis, Greta Deniušytė, Akvilė Žeimytė, Karolina Maciulevičiūtė ir Ieva Lesmanavičiūtė.

Už savo kurtus filmus konkurse „Biblioteka, literatūra ir AŠ“ apdovanotos 1 vietą užėmusios komandos 2c klasės mokinės: Simona Tumėnaitė, Vestina Liobikaitė, Kotryna Samochlovaitė, Ainė Titenytė, Greta Katinaitė ir Liepa Petkūnaitė.

Už temos atskleidimą ir perteikimą apdovanoti 2a klasės mokiniai: Gediminas ir Vytautas Kazokai, Viktoras Pečko ir Caden Chantz Johnson.

Už techninį išbaigtumą apdovanotos 2a klasės mokinės: Greta Treinytė, Laura Vėžytė, Gerda Adiklytė ir Agnė Jasaitytė.

Už istorinio konteksto atskleidimą apdovanotos 2a klasės mokinės: Marina Bogdanova, Rasa Raugalaitė ir Evelina Dačinskaitė.

Konkurse „Bibliotekų olimpiada“ nugalėjo 1a klasės komandos „Tepalas“ nariai: Mantas Kutka, Asta Dirmaitė ir Edgaras Mikalauskas.

Geriausiais 2015–2016 m. m. bibliotekos skaitytojais tapo Justinas Raslanas (3b) ir Joana Kavaliauskaitė (4a).

Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus, kurie garsina mūsų gimnaziją ne tik rajone, bet ir visoje Lietuvoje. Linkime ir toliau siekti užsibrėžtų tikslų bei baigus šią gimnaziją jos nepamiršti.

Karolina Bieliauskaitė

Popietės akimirkos: