Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 41 svečiai (-ių) ir narių nėra

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

     

 naujienos

 

Tęsiasi priėmimas į Adolfo Šapokos gimnaziją


Kodėl verta rinktis Adolfo Šapokos gimnaziją          Priėmimas į gimnaziją 2018 m.

 


Medijų meno paroda, kurią aplankė antrokai

Balandžio 19 d. 2b ir 2d klasių mokiniai (auklėtojos I. Budreikienė ir G. Tūzienė) Energetikos ir technikos muziejuje (Vilnius) aplankė medijų meno parodą „Globali kontrolė ir cenzūra“ bei dalyvaudami edukacinėje programoje „Riba tarp rytojaus ir vakar“ gilinosi, kodėl ir kokiu mastu stebėjimo ir kontrolės, cenzūros ir savicenzūros reiškiniai aktualūs šiuolaikinei visuomenei, kokiais būdais apsaugoti asmeninę informaciją, kokias pagrindines klaidas daro technologijų naudotojai.

Skaityti daugiau...

Donorystės akcija mūsų gimnazijoje

Balandžio 16 d. mūsų gimnazijoje buvo atvykę svečių iš VU Santaros klinikų Kraujo centro, kurie vykdė donorystės akciją. Net 28 pilnamečiai gimnazistai dalyvavo organizuojamoje akcijoje ir aukojo kraujo, o taip pat ir gimnazijos mokytojai bei direktorius Saulius Brasiūnas. Prieš akciją gydytoja Getautė Matiekutė 3 klasių mokiniams, pasirinkusiems biologijos A lygį, vedė paskaitą apie kraujo donorystę, jos svarbą bei rodė prezentacinius filmukus.

Skaityti daugiau...

Atvirų durų diena gimnazijoje

Balandžio 19 d. gimnazijoje vyko Atvirų durų diena.

Skaityti daugiau...

Baigėsi projektas „Išsaugok kūrybiškumą – taip gimsta išradimai“

Balandžio 18 d. grupė gimnazistų dalyvavo baigiamajame projekto „Išsaugok kūrybiškumą – taip gimsta išradimai“ užsiėmime. Jo metu mokiniai turėjo galimybę gauti kūrybiško mąstymo ir jo ugdymo pradmenų patirties, generuoti idėjas, jas realizuoti praktinėse veiklose, patys bandė filmuoti situacijas.

Skaityti daugiau...

Gimnazijoje lankėsi Utenos kolegijos atstovai

Balandžio 18 d. gimnazijoje lankėsi Utenos kolegijos atstovai. Jie gimnazistams pristatė savo studijų programas.

Skaityti daugiau...

Pamoka kraštotyros muziejuje

Balandžio 13 d. 2b klasės mokiniams technologijų pamoka (mokytoja A. Maračinskienė) vyko Utenos kraštotyros muziejuje. Netradicinės pamokos metu mokiniai sužinojo apie apšvietimo priemones, kurios buvo naudotos Aukštaitijoje XVI–XX a. pr.: balana ir jos laikikliu, vadinamu diedu, įvairių rūšių fabrikinės gamybos žibalinėmis lempomis, žibintais, žvakėmis, kurios buvo nepakeičiamas šviesos šaltinis bei priemonė įvairioms apeigoms. Smagiausia pamokos dalis – iš vaškuolės (vaško plokštelės) mokiniai turėjo galimybę pasigaminti natūralią, kvepiančią vašku, žvakę.

Skaityti daugiau...

Rajoninis 8 kl. mokinių chemijos konkursas

Balandžio 12 d. gimnazijoje vyko rajoninis 8 klasių mokinių chemijos konkursas: „Tirpalų pasaulyje“. Konkursą organizavo chemijos mokytoja Audrutė Zarankienė kartu su chemijos būrelio mokiniais. Konkurse dalyvavo Utenos miesto ir rajono 8 klasių komandos, kurios renginio metu atliko teorinius ir praktinius darbus. Konkurse nugalėjo Aukštakalnio progimnazijos komanda, II vietą užėmė Vyturių progimnazijos komanda ir III vietą – Užpalių gimnazijos komanda.

Skaityti daugiau...

Renginių ciklas „Studentas vienai dienai“

2018 m. balandžio 23–27 dienomis Vilniaus universitete vyks atsinaujinęs renginių ciklas „Studentas vienai dienai“. Paskaitose, laboratorijose ir praktiniuose užsiėmimuose moksleivių lauks Universiteto studentai, kurie padės jiems vienai dienai tapti akademinės bendruomenės nariais ir sužinoti, ką reiškia studijuoti geriausiame šalies universitete.

Paskaitų tvarkaraštis ir registracija


Kaip atsirado Klebonžemis?

Per lietuvių literatūros pamokas mes, 1a klasės mokiniai, mokėmės apie lietuvių etninę kultūrą, liaudies kūrybą, mitologiją. Daug skaitėme, diskutavome ir mums pasidarė įdomu, taigi nusprendėme savo jėgas išmėginti kurdami sakmes apie savo arba artimųjų gimtąsias vietas. Tai buvo neįprastas ir smagus užsiėmimas, tad mielai kviečiame jus įvertinti mūsų kūrinius! Juos rasite čia.

N. Sviklaitė


Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VGTU klasė gimnazijoje

vu Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VGTU klasė
Prašymas dėl priėmimo į VGTU klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

Ilgoji pertrauka 25 min.

4.  11.0011.45

Ilgoji pertrauka 20 min.

5.  12.0512.50

6.  13.0013.45

7.  13.5514.40

8.  14.4515.30

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija