Žemės dienos astronominio pavasario minėjimas

Kovo 20 d. mūsų gimnazijoje vyko pasaulinės Žemės dienos astronominio pavasario minėjimas. Dėl šios priežasties ryte, prieš pamokas moksleivius pasitiko Sveikatingumo kubo nariai ir dalijo lapelius, kur buvo parašytas koks nors pasižadėjimas, pvz., „Nuo rytojaus nebevalgysiu nesveiko maisto“, „Padarysiu 10 pritūpimų ir liepsiu tai padaryti savo geriausiam draugui“, „Nuo rytojaus suvalgysiu po du obuolius“ ir panašūs. Tokia veikla pakėlė nuotaiką ir padėjo darbingai nusiteikti.

Po trijų pamokų, per ilgąją pertrauką buvo, atidaryta moksleivių darbų paroda „Kuriame sveikatingumo Knygą“, kurioje dalyvavo Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos bei Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos. Vienas pagrindinių šios parodos darbų yra A. Šapokos gimnazijos gimnazistų „Sveikatingumo knyga“, joje suklijuoti straipsniai ir paveikslėliai, susiję su sveikata. Viename jos puslapyje yra sveikatai naudingi dalykai, o kitoje – kenksmingi. Ši paroda didina bendruomeniškumo jausmą, nes ją rengė patys moksleiviai, jie dirbo kartu ir stengėsi, kad visi tą dieną atėję į mokyklą suprastų, kad ši dieną nėra įprasta bei visu tuo apsidžiaugtų.

Renginio akimirkos: