Raštingiausio gimnazisto konkursas, skirtas Juozo Tumo-Vaižganto metams

Kovo 6 d. gimnazijoje įvyko Raštingiausio gimnazisto konkursas, skirtas Juozo Tumo-Vaižganto metams. Jame dalyvavo ne tik mūsų gimnazijos mokiniai, bet ir gausus būrys aštuntokų iš Aukštakalnio, Krašuonos ir R. Šaltenio progimnazijų. Įvertinusi darbus komisija nutarė raštingiausius mokinius paskelbti dviejose grupėse: tarp gimnazistų ir tarp aštuntokų.

Tarp aštuntokų nuspręsta 3 vietos neskirti niekam, nes joje likę mokiniai padarė po 7 klaidas.

1-oji vieta skirta Rokui Meidui, Krašuonos progimnazija, mokyt. A. Kanapeckienė

2-oji vieta skirta Kamilei Maksimavičiūtei, Aukštakalnio progimnazija, mokyt. L. Meidienė

Raštingiausia gimnaziste pripažinta Dominyka Venslovaitė, 3a klasė, mokyt. R. Baura

2-oji vieta skirta Viltei Bartuševičiūtei, 2a klasė, mokyt. G. Tūzienė

3-oji vieta skirta Karolinai Radžiūtei, 3b klasė, mokyt. R. Baura

Sveikiname nugalėtojus!

Gražaus renginio proga norime priminti muzikanto Andriaus Mamontovo žodžius: „Raštingumas – tai gebėjimas užmegzti ryšį su pasauliu per parašytą žodį. Tai ne tik mokėjimas rašyti ar skaityti, bet ir gebėjimas priimti, suvokti ir atsiliepti į užrašytą žodį. Tokioje aplinkoje perduodama patirtis, kuri lemia kultūros raidą, tradicijų tęstinumą, gebėjimą analizuoti ir pažinti istoriją“.

Konkurso akimirkos: