Pirmokų išvyka

Rugsėjo 4 d. mūsų gimnazijos pirmų klasių mokiniai dalyvavo tradicinėje išvykoje „Susipažinkime“. Pirmokai, klasių vadovės (Gita, Daiva ir Jovita), Mokinių tarybos atstovai (Martynas, Liepa ir Elinga), socialinė pedagogė Laura, bibliotekos darbuotoja Diana ir psichologė Edita aplankė Anykščius. A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus kieme trys klasės žaidė susipažinimo, grupės formavimo, telkimo žaidimus, kuriuos vedė Mokinių tarybos atstovai bei atliko edukacines užduotis apie Anykščių krašto šviesuolius. Po to visi išvykos dalyviai aplankė Siauruko muziejų, kur susipažino su siaurojo geležinkelio istorija, linksmai pasivažinėjo rankine drezina, traukinuku.

Vėliau prie Puntuko mokiniai kūrė savo klasių unikalias vėliavas, skanduotes ir garsiai vieni kitiems pristatė savo klases. Aktyviai susipažinę mokiniai užlipo į Lajų taką, grožėjosi rudenėjančiu kraštovaizdžiu, atsipūtė ir džiugiai grįžo namo.

Išvyka Instagram'e

Išvykos akimirkos: