Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 37 svečiai (-ių) ir narių nėra

steam

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

Žiniasklaidos priemonių raštingumo ugdymas skaitmeninėje aplinkoje

Mūsų gimnazija dalyvauja Erasmus+ projekte „Žiniasklaidos priemonių raštingumo ugdymas skaitmeninėje aplinkoje“ kartu su Makedonijos ir Bulgarijos mokytojais bei moksleiviais. Vasario 25–28 dienomis direktoriaus pavaduotoja ugdymui Alvyda Ambraškienė ir anglų kalbos mokytoja Jovita Butkienė lankėsi Makedonijos sostinėje Skopjėje, kur susipažino su projekto medžiaga ir projekto partneriais.

Balandžio 15–20 dienomis 4 mokytojai iš Bulgarijos ir Makedonijos lankysis mūsų mokykloje, o gegužės mėnesį sulauksime mokinių iš šių šalių, kurie, kartu su Adolfo Šapokos gimnazistais, tobulins savo žiniasklaidos priemonių raštingumą.

 

Projekto renginiai:

Gimnazijoje lankėsi svečiai iš Bulgarijos ir Makedonijos

Gegužės 20–26 dienomis pagal Erasmus+ projektą Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje lankėsi svečiai iš Bulgarijos ir Makedonijos. Per savaitę buvo aptartos socialinių tinklų, švietimo sistemos, studentų saviraiškos, Europos vertybių, netikrų naujienų problemos. Projekto metu vyko debatai bei buvo kuriami įvairūs video reportažai, susiję su temomis. Mūsų gimnazijos mokiniai užsieniečiams aprodė Uteną, lygino tarptautinius, edukacinius aspektus, laisvo laiko praleidimo būdus bei kasdienio gyvenimo ypatumus.

Skaityti daugiau...

Gimnazijoje vyko mokymai pagal Erasmus+ projektą

Balandžio 15–21 dienomis mūsų gimnazija organizavo 6 dienų mokymus pagal Erasmus+ projektą „Education for Media Literacy in Digital Environment“ (Žiniasklaidos priemonių raštingumo ugdymas skaitmeninėje aplinkoje). Svečiai iš Bulgarijos ir Šiaurės Makedonijos lankėsi Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje, susitiko su direktoriumi Sauliumi Brasiūnu, kuris supažindino svečius su Lietuvos švietimo sistema ir parodė gimnazijos erdves. Mokytoja Rita Latvėnienė supažindino su „Paupėjos“ darbo specifika.

Skaityti daugiau...

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VILNIUS TECH klasė

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VILNIUS TECH klasė
Prašymas dėl priėmimo į VILNIUS TECH klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

20 min. – valgo I klasės

4.  10.5511.40

20 min. – valgo II klasės

5.  12.0012.45

25 min. – valgo III–IV klasės

6.  13.1013.55

7.  14.0514.50

8.  15.0015.45

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija