Egzaminatorius
Dabar prisijungę
Dabar svetainėje 26 svečiai (-ių) ir narių nėra
Mokinių pasiekimai rajone 2007–2008 m. m.
Mokinio vardas, pavardė | Klasė | Olimpiados, konkurso pavadinimas | Laimėta vieta |
Justina Trinkūnaitė |
2e | Rajoninis meninio skaitymo konkursas | II |
Rūta Rastenytė |
1c | Rajoninė matematikos olimpiada | I |
Tomas Stanevičius |
1c | II | |
Saulius Blažiūnas |
1c | III | |
Antanas Bražėnas |
2c | I | |
Toma Kraujalytė |
2f | II | |
Robertas Petkevičius |
2c | III | |
Aurimas Dulskis |
3b | I | |
Tadas Dijokas |
3g | II | |
Karolina Kriukelytė |
3e | III | |
Edgaras Kuodys |
3g | III | |
Ignas Mociūnas |
4Rb | I | |
Ieva Kairytė |
4Rg | II | |
Ausma Bernotaitė |
3c | Rajoninė rusų kalbos olimpiada | I |
Karolis Ruzgas |
2e | II | |
Aurimas Deveikis |
3b | Rajoninis jaunųjų filologų konkursas (prozos sekcija) |
I |
Rūta Mačiulytė |
2d | II | |
Ieva Stankovskytė |
4f | III | |
Egidijus Jurgelionis |
4Re | Rajoninis jaunųjų filologų konkursas (publicistikos sekcija) |
I |
Ausma Bernotaitė |
3c | II | |
Goda Kajutytė |
2f | III | |
Tomas Stanevičius |
1c | Rajoninė fizikos olimpiada | I |
Ričardas Leščinskas |
1d | II | |
Austėja Kirdeikytė |
2a | I | |
Mindaugas Juodėnas |
2d | II | |
Žygimantas Židonis |
2d | III | |
Tadas Dijokas |
3g | I | |
Edgaras Kuodys |
3g | II | |
Justas Banys |
3g | III | |
Laurynas Martinavičius |
1f | Rajoninė biologijos olimpiada | III |
Ruzgas Karolis |
2e | I | |
Austėja Kirdeikytė |
2a | II | |
Vidas Ambrazevičius |
3g | I | |
Karolina Stankevičiūtė |
3g | III | |
Julija Lisiciova |
4Rg | I | |
Vytis Pelakauskas |
4Rg | IV | |
Rūta Rastenytė |
1c | Rajoninė chemijos olimpiada | I |
Ieva Lazauskaitė |
1b | II | |
Tomas Stanevičius |
1c | III | |
Kotryna Krupeckaitė |
2c | I | |
Žygimantas Židonis |
2d | III | |
Edgaras Kuodys |
3g | I | |
Tadas Dijokas |
3g | II | |
Ingrida Rimkutė |
3g | III | |
Ugnė Steiblytė |
4Rb | II |
Mes — VU partneris
2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis |
Paieška
VILNIUS TECH klasė
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VILNIUS TECH klasė Prašymas dėl priėmimo į VILNIUS TECH klasę |
Pamokų laikas
1. 8.00—8.45
2. 8.55—9.40
3. 9.50—10.35
4. 11.00—11.45
5. 12.05—12.50
6. 13.00—13.45
7. 13.55—14.40
8. 14.45—15.30
Abituriento atmintinė
Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams |