Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 48 svečiai (-ių) ir narių nėra

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

Utenos rajono sporto festivalis

Gegužės 5 d. Utenoje vyko pirmasis Utenos rajono sporto festivalis „Aš, mama ir mano močiutė“. Šios šventės metu dalyviai atliko įvairias estafetes, sveikai, entuziastingai ir linksmai leido laiką.

Kaip ir kiekvienoje sporto šventėje, taip ir šioje pasirodė keli šokių kolektyvai: Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos pučiamųjų orkestro šokių grupė „Motus“, D. Šeduikienės vadovaujami Utenos kultūros centro Istorinio šokio kolektyvas, UTAU šokių grupė „Vaivora“ ir linijinių šokių grupė. Festivalio metu aidėjo komandas palaikančių artimųjų ir draugų šauksmai, visur tvyrojo pozityvi energija ir gera nuotaika.

Šį išskirtinį renginį padėjo organizuoti Utenos daugiafunkcinis sporto centras. Festivalio rėmėjai: kavinės „Vanilinis dangus“, „Skonių fontanas“, „Burgundijos vynas“, „Čili pica“ ir „ Amber pica“. Taip pat grožio namai „ Tilia“, laisvalaikio ir pramogų centras „ABU“, sporto klubas RL GYM, Utenos daugiafunkcinis sporto centras, parduotuvės Sporto gama, Alsuonė, kino namai „Taurapilis“ ir Romalijskij kepyklėlė.

Pasibaigus renginiui įvairiais prizais buvo apdovanotos geriausios komandos, o visos dalyvavusios mergaitės gavo medalius. Šis Utenoje vykęs festivalis subūrė trijų kartų atstoves: mergaites, jų mamas ir močiutes. Visos jos įrodė, jog drauge galima nuveikti labai daug, o tai labiausiai ir įkvepia. Taigi, sportas gali suburti ne tik paauglius, tačiau ir įvairių požiūrių bei kartų žmones.

Karolina Vanagaitė 2b

 

Festivalio akimirkos:

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VGTU klasė gimnazijoje

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VGTU klasė
Prašymas dėl priėmimo į VGTU klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

Ilgoji pertrauka 25 min.

4.  11.0011.45

Ilgoji pertrauka 20 min.

5.  12.0512.50

6.  13.0013.45

7.  13.5514.40

8.  14.4515.30

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija