Technologijų kūrybinių darbų paroda „Džinsinis perdirbinys“

Virtualioje gimnazijos dailės galerijoje eksponuojami mokinių nuotolinių technologijų pamokų metu sukurti darbai iš džinsinio audinio „Džinsinis perdirbinys“ – tradicinės rajoninės mokinių technologijų kūrybinių darbų parodos „Atspindžiai“ dalis.

Šiame greito vartojimo pasaulyje, kad ir kaip keistai skambėtų, daiktai neprivalo būti nepriekaištingai kokybiški, nes jie nėra skirti naudoti ilgą laiką. Daugkartinis daiktų panaudojimas – bene efektyviausias būdas sumažinti vartojimą, o kartu atliekų kiekį, kuris pastaruoju metu kelia nemažai aplinkos saugos problemų.

Parodos „Džinsinis perdirbinys“ tikslas – skatinti kitaip pažvelgti į šalia esančius daiktus, atliekas paversti unikaliais gaminiais, pritaikant kūrybiško perdirbimo galimybes. Perdirbome džinsinius drabužius. Džinsas įdomi ir lengviausiai prieinama medžiaga, kuri net ir dėvėta žavi naujais atspalviais ir faktūromis.

Mokiniai turėjo galimybę pasirinkti kuriamą ar atnaujinamą gaminį, technikas ir priemones: siuvo naujus gaminius, atnaujino dekoruojant piešiniais, aplikacijomis, lipdukais, siuvinėjimu, kūrė paveikslus kinusayga technika.

Parodos akimirkos: