Gimnazistai VU atvirų durų dienoje

Rugsėjo 18 d. Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos moksleiviai dalyvavo Vilniaus universiteto atvirų durų dienoje. VU bibliotekos MKIC erdvėse vykusio renginio metu pabendravome su šio universiteto studijų koordinatoriais ir studentais, daugiau sužinojome apie universitetą ir studijas jame. Universiteto profesoriai vedė įdomias ir informatyvias paskaitas įvairiomis temomis, kuriose kiekvienas atėjęs galėjo rasti šį tą vertingo. Vėliau vyko spektaklis, kurį rodė teisės studentai. Jame – teismo procesas, po kurio visi aptarinėjo situaciją, diskutavo. Išvykos metu aplankėme ir Vilniaus universiteto senąją biblioteką, kur susipažinome su universiteto istorija ir spaudinių parodomis.

Be to, mokiniai apsilankė ir Vilniaus Gedimino Technikos Universitete, kuriame taip pat vyko užsiėmimai. Visi norintys galėjo stebėti atliekamus cheminius bandymus, bendrauti su studentais, buvusiais moksleiviais, dėstytojais.

Išvykos metu moksleiviai daugiau sužinojo apie studijų programas, sulaukė atsakymų į rūpimus klausimus ir smagiai praleido laiką, laisvu laiku lankėsi Tautų mugėje. Išvyką organizavo bibliotekos vedėja Vida Gudelienė, lydėjo mokytojos M. Dičiuvienė, G. Žilinskienė, J. Butkienė, V. Karnickienė. Į edukacinę išvyką vyko vienuoliktų-dvyliktų klasių mokiniai.

Išvykos akimirkos: