„Paupoforai“ 2007

2007 m. gegužės 2 d. gimnazijoje vyko tradicinė, jau aštuntoji „Paupoforų“ šventė, skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti.

Tą vakarą gimnazija virto vienuolynu – tokią temą pasirinko renginio organizatoriai. Svečius sutiko viduramžių turgaus šurmulys, antro aukšto „akvariumuose“ – vienuolyno celėse – šeimininkavo pirmokai, o aktų salėje, virtusioje centrine vienuolyno nava, vienuoliai ir jų talkininkai daina, šokiu, vaidinimu bandė atgaivinti jau į karstą paguldytą nedvasingą vienuoliktoką. Po ilgų pastangų tai pavyko. Vykdant šią kilnią misiją ypač prisidėjo gimnazijos pučiamųjų orkestras, mokytojų modernaus šokio trupė ir, žinoma, pilnutėlė salė žiūrovų, tarp kurių matėsi ir garbaus amžiaus žurnalistų, ir jaunimo iš kitų mokyklų, ir grupė jaunųjų žurnalistų iš Anykščių Jono Biliūno gimnazijos.

Šventės metu „Paupoforų“ statulėlėmis ir diplomais apdovanoti geriausi gimnazijos žurnalistai: D.Tuskenytė, M.Malinauskaitė, E.Jurgelionis, M.Stunžėnaitė ir J.Trinkūnaitė. Pagerbti ir bibliotekos bičiuliai, filologų konkurso laureatai, konkurso „Knyga, kurią regiu sapne“ nugalėtojai.

Renginio akimirkos: