Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 44 svečiai (-ių) ir narių nėra

steam

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

Nacionalinė jaunimo debatų akademija

2013 m. lapkričio 28 d. gimnazijoje vyko diskusija-apskritas stalas „Kodėl jauni žmonės pasyviai dalyvauja rajono politinėje veikloje?“  Plačiau >>

2013 m. spalio 22 d. įgyvendinant VŠĮ Neformaliojo švietimo debatų centro organizuojamą projektą „Nacionalinė jaunimo debatų akademija“ grupė gimnazijos mokinių, direktorius Saulius Brasiūnas, istorijos mokytojos Jolita Baltuškienė ir Daiva Dūdėnienė buvo išvykę į LR Seimą dalyvauti ten organizuotoje diskusijoje „Kaip galima būtų pritraukti daugiau jaunimo dalyvauti šalies politiniame gyvenime?“  Plačiau >>

2013 m. gegužės 8 d. Utenos viešojoje A. ir M. Miškinių bibliotekoje vyko viešieji debatai tema „Jaunimas turėtų aktyviau dalyvauti ES valdyme“. Juose dalyvavo Adolfo Šapokos gimnazijos atstovai, bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė, Utenos Europe Direct informacijos centro vadovė Sandra Žvirblytė. Debatuose buvo nagrinėjama problema, kad daug jaunų žmonių nesidomi tarptautine politika. Visi dalyviai vieningai sutiko, kad jaunimo dalyvavimo ES politiniame gyvenime problema yra labai aktuali, bet kiekvienas turi pirmiausia pradėti nuo savęs.  Plačiau >>

2013 m. balandžio 26 d. 23 1–3 gimnazijos klasių mokiniai-debatininkai vykdė aplinkos tvarkymo akciją „Darom“. Jie rinko šiukšles abipus plento Utena–Kaunas ir taip prisidėjo prie gimtosios Utenos gražinimo darbų. Iš viso buvo surinkta 7 maišai šiukšlių.  Plačiau >>

 

Projekto renginiai:

Gimnazijos debatininkai dalyvavo Nacionalinėje debatų akademijoje Druskininkuose

Birželio 19–23 dienomis mūsų gimnazijos mokytoja Daiva Dūdėnienė ir trys mokinės: Neringa Irena Sviklaitė, Eglė Babelytė ir Viltė Bartuševičiūtė dalyvavo Nacionalinėje debatų akademijoje Druskininkuose. Stovykloje lietuvių ir anglų kalbomis buvo organizuotas Druskininkų vasaros debatų turnyras, kuriame dalyvavo 30 komandų iš geriausių šalies bendrojo lavinimo mokyklų. Džiaugiamės, kad lietuviškų debatų turnyrą laimėjo Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos komanda (Neringa Irena Sviklaitė, Eglė Babelytė ir Viltė Bartuševičiūtė) ir užėmė pirmąją vietą.

Skaityti daugiau...

Nacionalinė debatų akademija Druskininkuose

Birželio 21–25 d. mūsų gimnazijos mokiniai Aistė Žiukaitė, Evaldas Bikelis ir Žilvinas Drunga kartu su mokytoja Daiva Dūdėniene buvo pakviesti į Nacionalinę debatų akademiją, kuri vyko Druskininkuose. Ji buvo skirta ES vidaus ir tarptautinių santykių nagrinėjimui. Šių metų debatų akademijoje dalyvavo 100 debatininkų (33 komandos) iš visos šalies geriausių mokyklų.

Skaityti daugiau...

Debatai Druskininkuose

2017 m. birželio 21–25 dienomis Utenos A.Šapokos gimnazijos mokytoja Daiva Dūdėnienė ir keturi mokiniai: Aistė Grašytė, Caden Johnson, Gediminas Kazokas, Augustas Žvirblis dalyvavo Nacionalinėje debatų akademijoje (NDA), kuri vyko Druskininkuose.

Skaityti daugiau...

Respublikinė debatų stovykla Druskininkuose

2016 m. birželio mėn. vyko respublikinė debatų stovykla Druskininkuose „Nacionalinė debatų akademija“, kurioje dalyvavo ir mūsų gimnazistai Augustas Žvirblis ir Gediminas Kazokas.

Skaityti daugiau...

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VILNIUS TECH klasė

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VILNIUS TECH klasė
Prašymas dėl priėmimo į VILNIUS TECH klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

20 min. – valgo I klasės

4.  10.5511.40

20 min. – valgo II klasės

5.  12.0012.45

25 min. – valgo III–IV klasės

6.  13.1013.55

7.  14.0514.50

8.  15.0015.45

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija