Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 89 svečiai (-ių) ir narių nėra

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kultūriniai mainai

  • 1-asis Stefano Čarnieckio bendrojo lavinimo licėjus (Chelmas, Lenkija)
  • Minsko 7-a gimnazija (Baltarusija)
  • Melides institutas (vidurinė mokykla, Galicija, Ispanija)
  • Osipovičių 2-a vidurinė mokykla (Baltarusija). Bendradarbiavimas su baltarusiais sutvirtintas sutartimi

 

Projekto renginiai:

Svečių iš Baltarusijos viešnagė

Gegužės 6–10 d. gimnazijoje viešėjo 11 mokinių ir 3 mokytojų delegacija iš Minsko (Baltarusija) 7-osios gimnazijos pagal jau dešimtmetį galiojančią bendradarbiavimo sutartį tarp mokyklų. Šį pavasarį buvo vykdomas projektas „Sakyk STEM taip. Gamtos mokslų eksperimentai“. Svečiams iš Baltarusijos buvo pristatyta mūsų gimnazija. Po pristatymo svečiai lankėsi pamokose.

Skaityti daugiau...

Edukacinė tarptautinė išvyką į Minską

2017 m. spalio 24–27 dienomis Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniai ir mokytojai kartu su gimnazijos direktoriumi S.Brasiūnu pagal tarptautinių mainų projektą „Metodo „Debatai“ realizavimas švietimo sistemoje“ vyko į edukacinę tarptautinę išvyką į Minską. Išvykos dalyviai gyveno baltarusių mokinių šeimose, dalyvavo Minsko 7-osios gimnazijos pamokose, ekskursijoje po gimnaziją, susitikimuose su gimnazijos mokiniais ir mokytojais, ekskursijoje po Minską bei kitus lankytinus objektus.

Skaityti daugiau...

Išvyka į Baltarusiją

2015 m. spalio pabaigoje, moksleivių atostogų metu pagal bendradarbiavimo sutartį Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniai ir mokytojai vyko į Baltarusijos Minsko miesto 7-ąją gimnaziją. Išvykos metu buvo bendrai vykdomi tęstiniai projektai „Debatų metodo realizavimas švietimo sistemoje“ ir „Lietuvos ir Baltarusijos muziejai“.

Skaityti daugiau...

Baltarusių viešnagė

2015 m. balandžio 29–gegužės 2 d. vykdant projektus „Metodo „Debatai“ realizavimas švietimo sistemoje“ ir „Nacionaliniai Lietuvos ir Baltarusijos muziejai“ mūsų gimnazijoje lankėsi mokytojai ir gimnazistai iš Minsko 7-osios gimnazijos bei svečiai iš Mogiliovo srities Osipovičių rajono. 

Skaityti daugiau...

Pranešimai konferencijai Baltarusijoje

Mūsų gimnazijos mokytojai: J.Baltuškienė, A.Budvytis, D.Dūdėnienė, S.Kirdeikis, I.Šulcienė ir A.Zarankienė parengė pranešimus email-konferencijai „Švietimo kokybė: problemos ir perspektyvos“, kurią organizavo Baltarusijos Mogiliovo srities Osipovičių rajono Švietimo, sporto ir turizmo skyrius. Tai pernai metais užsimezgusios draugystės su Osipovičių 2 vidurine mokykla rezultatas.

Skaityti daugiau...

Išvyka į Baltarusiją

2014 m. kovo 25–27 dienomis gimnazijos mokytojai dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Šiuolaikinio pedagogo profesinė pedagoginė kultūra“, kuri vyko Baltarusijos Mogiliovo srityje, Osipovičiuose. Taip pat buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp mūsų gimnazijos ir Osipovičių 2-os vidurinės mokyklos.

Skaityti daugiau...

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VGTU klasė gimnazijoje

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VGTU klasė
Prašymas dėl priėmimo į VGTU klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

Ilgoji pertrauka 25 min.

4.  11.0011.45

Ilgoji pertrauka 20 min.

5.  12.0512.50

6.  13.0013.45

7.  13.5514.40

8.  14.4515.30

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija