Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 379 svečiai (-ių) ir narių nėra

steam

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

Kultūriniai mainai

  • 1-asis Stefano Čarnieckio bendrojo lavinimo licėjus (Chelmas, Lenkija)
  • Minsko 7-a gimnazija (Baltarusija)
  • Melides institutas (vidurinė mokykla, Galicija, Ispanija)
  • Osipovičių 2-a vidurinė mokykla (Baltarusija). Bendradarbiavimas su baltarusiais sutvirtintas sutartimi

 

Projekto renginiai:

Mokytojų išvyka į Baltarusiją

Spalio 28–30 dienomis Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokytojai dalyvavo mainų programoje su Minsko (Baltarusija) 7-ąja gimnazija pagal projektus „Debatų metodo integravimas švietimo sistemoje“ ir „Lietuvos ir Baltarusijos pilys“. Šios kelionės metu projektų dalyviai mokytojai susipažino su Minsko 7-ąja gimnazija, mokytojais, darbo tvarka, tradicijomis, materialine baze. Gimnazijų vadovai aptarė naujas bendradarbiavimo galimybes ir pratęsė bendradarbiavimo sutartį tarp mokyklų.

Skaityti daugiau...

Išvyka į Chelmą

Gegužės 19 d. vienuolika mūsų gimnazistų, lydimi mokytojų I.Budreikienės, A.Zarankienės ir direktoriaus S.Brasiūno, išvyko į pietryčių Lenkijoje esantį Chelmo miestą. Ateinančias keturias dienas moksleiviai praleido bendraamžių lenkų šeimose. Šiais metais graži dviejų mokyklų – Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos ir Chelmo licėjaus – draugystė skaičiuoja jau devynioliktus metus. Be anglų kalbos įgūdžių tobulinimo bei kultūrų pažinimo, projekto tikslas – gamtos ir tiksliųjų mokslų skatinimas. Lenkų atstovų dėka ši tema mainų metu buvo kūrybiškai bei išmaniai integruojama į kelionės veiklas.

Skaityti daugiau...

Edukacinė-pažintinė kelionė po Baltarusiją

Gegužės 23–25 dienomis 1b ir 1a klasės mokiniai vyko į edukacinę-pažintinę kelionę po Baltarusiją. Šios kelionės metu buvo aplankyta Zalesės dvaras, Krėvos, Nesvyžiaus ir Miro pilys, Nacionalinė biblioteka, Smurgainys, sostinė Minskas bei Minsko 7-oji gimnazija.

Skaityti daugiau...

Išvyka į Minską

Spalio 28–30 dienomis mūsų gimnazijos mokinių grupė, lydima direktoriaus pavaduotojos ugdymui Alvydos Ambraškienės ir chemijos mokytojų Audrutės Zarankienės bei Marijos Dičiuvienės, pagal mainų programą vyko į Baltarusijos sostinę Minską. Išvyka buvo organizuota remiantis Utenos Adolfo Šapokos ir Minsko 7-osios gimnazijų bendradarbiavimo sutartimi. Jau daugiau nei dešimt metų mokiniai ir mokytojai keičiasi mokymosi ir mokymo patirtimi, kartu dalyvauja teminiuose projektuose, kultūrinėse pažintinėse veiklose, pamokose.

Skaityti daugiau...

Svečių iš Baltarusijos viešnagė

Gegužės 6–10 d. gimnazijoje viešėjo 11 mokinių ir 3 mokytojų delegacija iš Minsko (Baltarusija) 7-osios gimnazijos pagal jau dešimtmetį galiojančią bendradarbiavimo sutartį tarp mokyklų. Šį pavasarį buvo vykdomas projektas „Sakyk STEM taip. Gamtos mokslų eksperimentai“. Svečiams iš Baltarusijos buvo pristatyta mūsų gimnazija. Po pristatymo svečiai lankėsi pamokose.

Skaityti daugiau...

Edukacinė tarptautinė išvyką į Minską

2017 m. spalio 24–27 dienomis Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniai ir mokytojai kartu su gimnazijos direktoriumi S.Brasiūnu pagal tarptautinių mainų projektą „Metodo „Debatai“ realizavimas švietimo sistemoje“ vyko į edukacinę tarptautinę išvyką į Minską. Išvykos dalyviai gyveno baltarusių mokinių šeimose, dalyvavo Minsko 7-osios gimnazijos pamokose, ekskursijoje po gimnaziją, susitikimuose su gimnazijos mokiniais ir mokytojais, ekskursijoje po Minską bei kitus lankytinus objektus.

Skaityti daugiau...

Išvyka į Baltarusiją

2015 m. spalio pabaigoje, moksleivių atostogų metu pagal bendradarbiavimo sutartį Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniai ir mokytojai vyko į Baltarusijos Minsko miesto 7-ąją gimnaziją. Išvykos metu buvo bendrai vykdomi tęstiniai projektai „Debatų metodo realizavimas švietimo sistemoje“ ir „Lietuvos ir Baltarusijos muziejai“.

Skaityti daugiau...

Baltarusių viešnagė

2015 m. balandžio 29–gegužės 2 d. vykdant projektus „Metodo „Debatai“ realizavimas švietimo sistemoje“ ir „Nacionaliniai Lietuvos ir Baltarusijos muziejai“ mūsų gimnazijoje lankėsi mokytojai ir gimnazistai iš Minsko 7-osios gimnazijos bei svečiai iš Mogiliovo srities Osipovičių rajono. 

Skaityti daugiau...

Pranešimai konferencijai Baltarusijoje

Mūsų gimnazijos mokytojai: J.Baltuškienė, A.Budvytis, D.Dūdėnienė, S.Kirdeikis, I.Šulcienė ir A.Zarankienė parengė pranešimus email-konferencijai „Švietimo kokybė: problemos ir perspektyvos“, kurią organizavo Baltarusijos Mogiliovo srities Osipovičių rajono Švietimo, sporto ir turizmo skyrius. Tai pernai metais užsimezgusios draugystės su Osipovičių 2 vidurine mokykla rezultatas.

Skaityti daugiau...

Išvyka į Baltarusiją

2014 m. kovo 25–27 dienomis gimnazijos mokytojai dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Šiuolaikinio pedagogo profesinė pedagoginė kultūra“, kuri vyko Baltarusijos Mogiliovo srityje, Osipovičiuose. Taip pat buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp mūsų gimnazijos ir Osipovičių 2-os vidurinės mokyklos.

Skaityti daugiau...

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VILNIUS TECH klasė

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VILNIUS TECH klasė
Prašymas dėl priėmimo į VILNIUS TECH klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

20 min. – valgo I klasės

4.  10.5511.40

20 min. – valgo II klasės

5.  12.0012.45

25 min. – valgo III–IV klasės

6.  13.1013.55

7.  14.0514.50

8.  15.0015.45

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija