Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 379 svečiai (-ių) ir narių nėra

steam

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

Kuriame respubliką

Nuo 2013 m. Utenos Adolfo Šapokos gimnazija dalyvauja pagal Europos Komisijos Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programą remiamame pilietiškumo projekte „Kuriame Respubliką“. Šio respublikinio projekto rėmuose gimnazija vykdo projektą „Rodyk draugui širdį“.  Plačiau >>

Apie projektą rašoma portale bernardinai.lt.

Spaudos konferencijos „Kaip jaunimas budina pilietiškumą ir kuria Respubliką?“ įrašas.

Apie projektą taip pat rašoma 2014 m. balandžio mėn. informacinio leidinio „Švietimo naujienos“ straipsnyje „Jaunimo kūrybinis potencialas – Lietuvai kurti“.

„Kuriame Respubliką“ II-asis etapas: nacionaliniai projektai.
Projektas „Atgal į ateitį“.

Projekto renginiai:

Išvyka į Panevėžį

Gegužės 14 d. grupė gimnazijos moksleivių, projekto „Kuriame Respubliką“, „Atgal į ateitį!“ dalyviai lankėsi Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijoje, kur 1921–1925 m. mokėsi istorikas Adolfas Šapoka.

Skaityti daugiau...

Baigiamasis pilietiškumo projekto renginys

Gegužės 13 d. gimnazijoje įvyko baigiamasis pilietiškumo projekto „Kuriame Respubliką“, „Atgal į ateitį“ renginys, pavadintas „Istorikų diena“. Renginio metu buvo apibendrinta ir pristatyta projekto veikla gimnazijos bendruomenei, padėkota projekto iniciatoriams, aktyviems gimnazijos mokiniams, savo veikla garsinantiems gimnazijos ir istoriko Adolfo Šapokos vardą.

Skaityti daugiau...

Išvyka į Spitrėnus ir Daugailius

Gegužės 12 d. grupė Adolfo Šapokos gimnazijos gimnazistų – pilietiškumo projekto „Kuriame Respubliką“, „Atgal į ateitį!“ – dalyvių buvo išvykę į Spitrėnus ir Daugailių miestelį.

Skaityti daugiau...

Išvyka į Užpalius

Gegužės 6 d. grupė Adolfo Šapokos gimnazijos mokinių ir istorijos mokytoja D.Dūdėnienė, vykdydami pilietiškumo projektą „Kuriame Respubliką“, „Atgal į ateitį!“, buvo išvykę į Užpalius.

Skaityti daugiau...

Išvyką po Utenos rajoną

Balandžio 24 d. Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokinių grupė vykdydami pilietiškumo projektą „Kuriame Respubliką“ projekto „Atgal į ateitį“ rėmuose vyko į išvyką po Utenos rajoną.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su Algirdu Šapoka

Vykdant projektą „Atgal į ateitį“, pirmiausia buvo suorganizuotas susitikimas su Adolfo Šapokos sūnėnu Algirdu Šapoka. Svečias parodė didelio patriotizmo, meilės savo šeimai ir valstybei, darbštumo, pareigingumo, atsakomybės pavyzdį, atsakė į pateiktus klausimus. Plačiau >>

Apie projektą

Projekto organizatoriai yra Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniai, 15–16 metų pirmokai–antrokai. Projekte siekiama ugdyti pilnavertę, atvirą, pilietišką asmenybę. Projektas skatina pilietiškumą, moko kritiškai vertinti praeities įvykius, kūrybiškai spręsti dabarties problemas.

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VILNIUS TECH klasė

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VILNIUS TECH klasė
Prašymas dėl priėmimo į VILNIUS TECH klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

20 min. – valgo I klasės

4.  10.5511.40

20 min. – valgo II klasės

5.  12.0012.45

25 min. – valgo III–IV klasės

6.  13.1013.55

7.  14.0514.50

8.  15.0015.45

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija