Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 380 svečiai (-ių) ir narių nėra

steam

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

Efektyvus mokymas – geresnė ateitis

2017 metų rugsėjo 1 dieną Utenos Adolfo Šapokos gimnazija pradėjo naują Erasmus+ KA2 projektą „Efektyvus mokymas – geresnė ateitis“. Projekto dalyviai yra Kipras, Latvija, Lenkija, Lietuva ir Slovakija. Projekto tikslas – padėti jauniems žmonėms išmokti tuos dalykus, kurie bus reikalingi pabaigus mokyklą praktiniame gyvenime. Tai yra profesinis orientavimas, ekonomikos išmanymas, verslo plano kūrimas, CV rašymas, užsienio kalbų naudojimas ir mokymasis, naujųjų technologijų kompetencijos. Šiose veiklose pastoviai dalyvaus virš 50 moksleivių iš šalių-dalyvių. Projektas tęsis iki 2020 metų rugėjo mėnesio.

 

Projekto renginiai:

Erasmus+ projektas

2020 rugsėjo mėnesį baigėsi 3 metus trukęs Erasmus+ projektas „Eefektyvus mokymas – geresnė ateitis“, kuriame dalyvavo mūsų gimnazija ir gimnazijos iš Latvijos, Lenkijos, Kipro ir Slovakijos. Projektą koordinavo A. Ambraškienė ir R. Lasavičienė, bet jame dalyvavo ir kiti mokytojai bei daug mokinių.

Skaityti daugiau...

Erasmus+ projekto renginiai mūsų gimnazijoje

Kovo 3 d. mūsų gimnazijoje vyko Erasmus+ projekto sklaidai skirti renginiai būsimiesiems gimnazistams iš visų Utenos mokyklų. Renginyje dalyvavo būsimieji gimnazistai – aštuntokai ir mūsų gimnazijos mokiniai. Mūsų mokiniai projekto dalyviai Miglė, Saulė, Erikas ir Vilius pristatė mūsų vykdomą Erasmus + projektą „Effective education – better future“, papasakojo apie Erasmus suteikiamas galimybes dalyvauti įvairiuose projektuose ir jų naudą.

Skaityti daugiau...

Projekto renginiai Gdanske

Spalio 5–11 dienomis gimnazistai S. G. Kunčinaitė, E. Prakopjevas, V. Pakalnis ir M. Umbrasaitė, vadovaujami mokytojų A. Maračinskienės ir R. Lasavičienės, dalyvavo tarptautiniame Erasmus+ projekto „Effective Education – Better Future“ susitikime Gdanske, Lenkijoje.

Skaityti daugiau...

Gimnazijoje viešėjo projekto „Efektyvus mokymas – geresnė ateitis“ koordinatoriai

Balandžio 7–12 dienomis mūsų gimnazijoje viešėjo Erasmus+ projekto „Efektyvus mokymas – geresnė ateitis“ koordinatoriai iš Kipro, Latvijos, Lenkijos ir Slovakijos. Susitikimo metu buvo aptarti Europos savaitės Kipre rezultatai bei sklaida, tartasi dėl ateinančios Europos savaitės Gdanske (Lenkija) bei darbo plano.

Skaityti daugiau...

Tarptautinė europinė savaitė Kipre

Spalio 5–12 dienomis 4 mūsų gimnazijos mokiniai (K. Kraujelis, A. Slabšys, G. Mintaučkytė ir R. Juozelskytė), direktoriaus pavaduotoja A. Ambraškienė ir mokytoja R. Lasavičienė dalyvavo Erasmus+ projekto „Efektyvus mokymas – geresnė ateitis“ susitikime-tarptautinėje europinėje savaitėje Kipre, Limasolio mieste.

Skaityti daugiau...

Erasmus+ projekto renginiai Daugpilyje

2018 metų balandžio 9–13 d. mūsų gimnazijos mokiniai Klaudija Filipova, Viktoras Pečko, Giedrius Rackevičius, Kernius Staknys ir Rugilė Visakavičiūtė lydimi mokytojų Algio Bernoto bei Editos Grašienės dalyvavo Erasmus+ projekte „Effective education, better future“, kuris vyko Daugpilyje (Latvija). Projekto tikslai susiję su kalbų bei ekonomikos mokymusi, verslo kūrimu. Kartu su šapokiečiais taip pat dalyvavo Kipro, Slovakijos, Lenkijos ir Latvijos moksleiviai.

Skaityti daugiau...

Projekto koordinatorių susitikimas Gdanske

2017 m. lapkričio 9–13 d. Gdansko mieste (Lenkija) įvyko pirmasis šio projekto koordinatorių susitikimas. Susitikimo metu buvo aptarta projekto eiga, suderintos projekto veiklų datos ir padaryti kai kurie veiklų vietų pakeitimai.

Skaityti daugiau...

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VILNIUS TECH klasė

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VILNIUS TECH klasė
Prašymas dėl priėmimo į VILNIUS TECH klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

20 min. – valgo I klasės

4.  10.5511.40

20 min. – valgo II klasės

5.  12.0012.45

25 min. – valgo III–IV klasės

6.  13.1013.55

7.  14.0514.50

8.  15.0015.45

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija