Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 56 svečiai (-ių) ir narių nėra

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Adolfo Šapokos atminimo įamžinimas

 

Projekto renginiai:

Istoriko Adolfo Šapokos atminimo puoselėjimas

Kiekvienais metais užbaigdami gimnaziją ketvirtų klasių mokiniai per paskutiniąją istorijos pamoką renkasi Adolfo Šapokos atminimo kambaryje. Šių metų abiturientai dar kartą prisiminė istoriko darbus ir jų reikšmę istorijos mokslui, albume rašė šimtmečio palinkėjimus Lietuvai ir gimnazijai. Prasidėjus naujiems mokslo metams pirmokams vyko jau tradicine tapusi pirmoji istorijos pamoka „Kodėl mokykla, kurioje mokysiuosi, vadinasi Adolfo Šapokos vardu?“.

Skaityti daugiau...

Gimnazija paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį

Vasario 13-ąją gimnazijoje buvo švenčiamas Lietuvos Nepriklausomybės akto 100-metis ir istoriko Adolfo Šapokos 112-asis gimtadienis. Ta proga rajono mokytojams vyko mokslinė konferencija „Šimtas metų Lietuvos Nepriklausomybės aktui“. Konferencijoje dalyvius sveikino gimnazijos direktorius S. Brasiūnas, Utenos švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas R. Kraulišas, istoriko Adolfo Šapokos sūnėnas A. Šapoka.

Skaityti daugiau...

Utenos Trečiojo amžiaus universiteto atstovų viešnagė

Sausio 24 d. gimnazijoje svečiavosi Utenos Trečiojo amžiaus universiteto atstovai. Susitikimo tikslas – susipažinti su kraštiečio istoriko A. Šapokos gyvenimu ir veikla. Pirmiausia svečiai apsilankė A. Šapokos atminimo kambaryje ir susipažino su jo ekspozicija, vėliau skaitykloje klausėsi istoriko A. Šapokos atminimo puoselėtojos Birutės Kairienės pasakojimo apie A. Šapokos ir visos Šapokų giminės atstovų likimus istorijos vingiuose.

Skaityti daugiau...

Renginių ciklas, skirtas Adolfo Šapokos 111-osioms gimimo metinėms paminėti

Vasario 8 d. gimnazijoje prasidėjo renginių ciklas, skirtas istoriko Adolfo Šapokos 111-osioms gimimo metinėms paminėti. Bibliotekoje veikia integruoto informacinių technologijų ir pilietiškumo projekto mokinių darbų paroda, kurią organizavo Sandra Rakauskienė, Kristina Levčenkienė, Vida Gudelienė, Daiva Dūdėnienė ir Jolita Baltuškienė.

Skaityti daugiau...

Buvę šapokiečiai nepamiršta istoriko Adolfo Šapokos

Šiais mokslo metais du buvę šapokiečiai – Rasa Gudelytė ir Jaunius Kadūnas – viešėdami Kanadoje, Toronte, nepamiršo aplankyti ir šio miesto lietuvių bendruomenės, „Tėviškės žiburių“ redakcijos, kurioje dirbo Adolfas Šapoka, ir Anapilio kapinių, kur palaidotas istorikas, jo žmona Ada ir duktė Aldona.

Skaityti daugiau...

Mokslinė konferencija „Asmenybės vaidmuo Lietuvos istorijoje“

Vasario 10 d., minint istoriko Adolfo Šapokos 110-ąsias gimimo metines, gimnazijos skaitykloje vyko mokslinė konferencija „Asmenybės vaidmuo Lietuvos istorijoje“. Joje dalyvavo mūsų gimnazijos, Utenos, Zarasų ir Kupiškio rajonų mokytojai. 


Skaityti daugiau...

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VGTU klasė gimnazijoje

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VGTU klasė
Prašymas dėl priėmimo į VGTU klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

Ilgoji pertrauka 25 min.

4.  11.0011.45

Ilgoji pertrauka 20 min.

5.  12.0512.50

6.  13.0013.45

7.  13.5514.40

8.  14.4515.30

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija