Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 45 svečiai (-ių) ir narių nėra

steam

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

Adolfo Šapokos atminimo įamžinimas

 

Projekto renginiai:

Artėjant istoriko Adolfo Šapokos gimtadieniui

Pirmų klasių mokiniai, ruošdamiesi istoriko Adolfo Šapokos gimtadieniui, pilietiškumo pamokų metu domėjosi istoriko biografija, darbais, atminimo įamžinimu ir, pasiskirstę į grupes, atliko užduotį – išleisti informacinį leidinį, skirtą Adolfui Šapokai. Pirmokai savo darbus pristatė Adolfo Šapokos atminimo kambaryje.


Skaityti daugiau...

Integruota kūno kultūros ir istorijos pamoka, skirta Adolfo Šapokos gimtadieniui

Vasario 9 d. 2a klasės mokiniai dalyvavo integruotoje kūno kultūros ir istorijos pamokoje Grybeliuose, istoriko Adolfo Šapokos tėviškėje.


Skaityti daugiau...

Paskaita „Istorija ir Utenos fenomenai“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai

Kovo 9 d. Zoom aplinkoje vyko susitikimas su VU Istorijos fakulteto dėstytoju dr. Norbertu Černiausku. Svečias bendravo su mokiniais tema „Istorija ir Utenos fenomenai“. Pamokos pradžioje prisiminta, kad kovo 9-oji yra minima kaip Lietuvos vardo diena ir istoriko Adolfo Šapokos mirties diena (1961-03-09).


Skaityti daugiau...

Pamoka istoriko Adolfo Šapokos 115-osioms gimimo metinėms

Vasario 11 d. nuotolinėje vaizdo pamokoje mokytoja ekspertė Birutė Kairienė dalinosi mintimis apie istoriką Adolfą Šapoką. Pamokos tema – „A. Šapoka: nuo kaimo vaiko iki žymaus mokslininko“. Pamoka dedikuota 115-osioms istoriko gimimo metinėms.


Skaityti daugiau...

Susitikimai istoriko A. Šapokos atminimo kambaryje ir Grybeliuose

Rugsėjo mėnesį pirmokai susipažįsta su gimnazija. Kaip ir kiekvienais metais pirmoji pilietiškumo pamoka vyko istoriko Adolfo Šapokos atminimo kambaryje. Mokiniai susipažino su istoriko biografija, aptarė mokslinės veiklos reikšmę, aiškinosi, kodėl gimnazija pavadinta Adolfo Šapokos vardu, apžiūrėjo ekspoziciją.

Skaityti daugiau...

Gimnazijoje paminėtos istoriko A. Šapokos 114-osios gimimo metinės

Vasario 13 d. gimnazijos bendruomenė paminėjo savo globėjo istoriko Adolfo Šapokos 114-ąsias gimimo metines. Pirmų ir trečių klasių istorijos pamokoje svečiavosi Adolfo Šapokos sūnėnas Algirdas Šapoka su savo sūnėnu sporto žurnalistu Mariumi Grinbergu ir Adolfo Šapokos atminimo puoselėtoja mokytoja Birutė Kairienė.

Skaityti daugiau...

Pilietinio ugdymo pamokos Grybeliuose

Spalio 24 d. 2a ir 2b klasių mokiniai per pilietinio ugdymo pamokas lankėsi Grybeliuose – istoriko Adolfo Šapokos tėviškėje. Džiaugdamiesi gražiu rudenišku oru, įgyvendindami Sveikos gyvensenos programą, mokiniai ne tik pasivaikščiojo, pabendravo, bet ir pagilino žinias apie savo gimnazijos globėjo istoriko Adolfo Šapokos gyvenimą ir veiklą dalyvaudami mini viktorinoje, kolektyviai skaitydami „Lietuvos istorijos“ skyrių apie Lietuvos valstybės kūrimą 1918–1919 m.

Skaityti daugiau...

Istoriko Adolfo Šapokos gimtadienis

Vasario 13-oji – istoriko Adolfo Šapokos gimtadienis, šiais metais – 113-asis. Ryte gimnazijos bendruomenę su švente pasveikino gimnazijos taryba ir orkestras „Cinkas“. Integruota dailės-istorijos ir pilietinio ugdymo pamoka „Žvilgsnis į Adolfo Šapokos „Lietuvos istoriją““ prasidėjo renginių, skirtų šiai dienai pažymėti, ciklas.

Skaityti daugiau...

Istoriko Adolfo Šapokos atminimo puoselėjimas

Kiekvienais metais užbaigdami gimnaziją ketvirtų klasių mokiniai per paskutiniąją istorijos pamoką renkasi Adolfo Šapokos atminimo kambaryje. Šių metų abiturientai dar kartą prisiminė istoriko darbus ir jų reikšmę istorijos mokslui, albume rašė šimtmečio palinkėjimus Lietuvai ir gimnazijai. Prasidėjus naujiems mokslo metams pirmokams vyko jau tradicine tapusi pirmoji istorijos pamoka „Kodėl mokykla, kurioje mokysiuosi, vadinasi Adolfo Šapokos vardu?“.

Skaityti daugiau...

Gimnazija paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį

Vasario 13-ąją gimnazijoje buvo švenčiamas Lietuvos Nepriklausomybės akto 100-metis ir istoriko Adolfo Šapokos 112-asis gimtadienis. Ta proga rajono mokytojams vyko mokslinė konferencija „Šimtas metų Lietuvos Nepriklausomybės aktui“. Konferencijoje dalyvius sveikino gimnazijos direktorius S. Brasiūnas, Utenos švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas R. Kraulišas, istoriko Adolfo Šapokos sūnėnas A. Šapoka.

Skaityti daugiau...

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VILNIUS TECH klasė

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VILNIUS TECH klasė
Prašymas dėl priėmimo į VILNIUS TECH klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

20 min. – valgo I klasės

4.  10.5511.40

20 min. – valgo II klasės

5.  12.0012.45

25 min. – valgo III–IV klasės

6.  13.1013.55

7.  14.0514.50

8.  15.0015.45

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija