Mūsų gimnazistai dalyvavo šalies pradedančiųjų debatų turnyre

Lapkričio 17 d. debatininkai Karolina Leonovaitė, Augustina Barzdaitė ir Marius Varna dalyvavo Kauno Jėzuitų gimnazijoje vykusiame šalies pradedančiųjų debatų turnyre. Turnyrą organizavo Nacionalinis Debatų centras. Debatuota tema: „Plėtra į Rytus turėtų tapti strateginiu ES prioritetu“. Debatai vyko lietuvių kalba Pasaulio moksleivių debatų čempionato formatu (WSDC). Turnyre dalyvavo 47 komandos iš visos Lietuvos mokyklų. Po intensyvių debatų šapokiečiai užėmė aukso vidurio poziciją.

Prisijungiame prie Nacionalinio Debatų centro direktorės p. Virginijos Pakšienės padėkos:

„Labai smagu, kad debatų judėjimas auga – kiekvienais mokslo metais vis pasipildo naujais dalyviais. Noriu padėkoti VISŲ debatų klubų vadovams, įdėjusiems daug darbo ir pastangų rengiant naujokų komandas, padedant moksleiviams ne tik įgyti debatų įgūdžių, bet ir nugalint baimes bei nepasitikėjimą savimi! Esu tikra, kad kiekvienas dalyvis turnyro metu „paaugo“ visomis prasmėmis – praplėtė savo žinias debatuojama tema, gavo daug naudingų patarimų iš teisėjų, mokėsi ir įgijo patirties iš savo oponentų. Ypatingai noriu padėkoti svetingajai KJG bendruomenei, priėmusiai virš 200 dalyvių – mokytojai Giedrei Akramienei, Liepai Šeškevičiūtei, valgyklos personalui, visiems KJG debatų klubo nariams-savanoriams teisėjavusiems ir kitaip prisidėjusiems prie sėkmingo renginio organizavimo! Didžiulė PADĖKA turnyro CA Rokui Atkočiūnui ir visai teisėjų komandai! Nuostabu, kad finaliniai debatai buvo transliuojami „gyvai“ ir juos galėjo stebėti ar vėliau pamatyti daugybė debatais besidominčių žmonių. Jūs visi dar kartą įrodėte, kad debatų bendruomenė yra JĖGA!“

Atskirai dėkojame Utenos rajono Užpalių gimnazijos bendruomenei už gražų ir ilgalaikį bendradarbiavimą organizuojant kelionę į debatų turnyrą.

Renginio akimirkos: