Sveikatingumo diena gimnazijoje

Rugsėjo 25 dieną Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos moksleiviai rinkosi į jau penktus metus organizuojamą renginį, propaguojantį sveiką gyvenseną „Judame kartu“. Šventinę programą pradėjo gimnazijos direktorius Saulius Brasiūnas, tardamas keletą pagiriamųjų žodžių jau tradicija tapusiam sveikatingumo dienos paminėjimui, kuris yra puikus mokyklos bendruomenės gyvenimo paįvairinimas.

Nepaisydami rudeniškų orų, optimistiškai nusiteikę gimnazijos pirmokai sveikatingumo dieną pažymėjo mylios bėgimu parke, kartu su mokytoja Daiva Dūdėniene debatavo sveikos gyvensenos tema, o gimnazijos koridorius papuošė šiai progai skirtais piešiniais. Renginio svečiai Utenos visuomenės sveikatos biuro direktorė Alma Gaidienė ir pavaduotoja Ina Meidienė, kartu su kūno kultūros mokytoja Aldona Leipuviene šventės dalyvius sudomino fizinės būklės gerinimo pratimu – šiaurietišku ėjimu. Renginį vainikavo vaišės gimnazijos valgykloje, kur mokiniai ir mokytojai galėjo gardžiuotis rudeniškomis gėrybėmis.

Renginio akimirkos: