„Matematiškiausių pirmokų“ konkursas

Gegužės 9 dieną, Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje vyko „Matematiškiausių pirmokų“ konkursas, kuriame dalyvavo visos pirmos klasės.

Visos klasės kūrė prisistatymus, kurie turėjo būti susiję su matematika. Pasirodymai buvo įvairūs: vieni vaidino, kiti filmavo filmus, o štai 1B klasės vaikinai sukūrė dainą. Kai visi prisistatė, atėjo metas rimčiausiam dalykui – užduotims. Kol klasės suko galvas ir bandė išspręsti įvairius pratimus, žiūrovus džiugino jaunieji mokyklos atlikėjai, kurie atliko daug įvairų dainų. Kad ir kaip visi stengėsi, tačiau nugalėtojais tapo ir „Matematiškiausių pirmokų“ titulą gavo 1C klasė. Jie tikrai neslėpė džiaugsmo, o po konkurso 1c klasės komandos kapitonė Rūta Kovalskytė sutiko savo laime pasidalinti su visais:

Kaip jautėtės, kai tapote nugalėtojais?

– Iš tiesų, kai tapome nugalėtojais buvo juokinga, nes tikrai viską darėm „for fun“, labai smagiai, be jokio jaudulio, tai ir galvojome, kad nieko gero neišeis iš to. Tai vat, buvo netikėta. (:

Ar ilgai ruošėtės šiam konkursui?

– Kalbant apie pasiruošimą, tai matematikos uždaviniams nesiruošėme, užteko žinių kurias gauname per pamokas.

O pristatymas? Jūs padarėt parodiją pagal garsų detektyvinį serialą „CSI Majamis“. Jūsų filmuotas klipas paliko didelį įspūdį publikai. Tai kaip ruošėtės pasirodymui?

– Pasirodymo idėjai sugeneruoti prireikė keletos dienų, o visus techninius dalykus atlikome per vieną dieną. Tą prisistatymą atlikti buvo labai lengva, nes iš tiesų tai tiesiog labai gerai praleidome laiką, buvo be galo smagu, daug juoko, kaip ir paprastai filmuojant klipus.

Ačiū už pokalbį.

– Visada prašom. : ))