Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 23 svečiai (-ių) ir narių nėra

steam

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

Gimnazistų projektas „Rodyk draugui širdį“

 

Jau nuo gruodžio mėnesio mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja respublikiniame pilietiškumo projekte „Kuriame respubliką“. Kiekvieną mėnesį visos Utenos miesto komandos renkasi į mokymus A. ir M. Miškinių bibliotekoje.

Adolfo Šapokos gimnazistai parengė savo projektuką „Rodyk draugui širdį“, kurio metu bendradarbiauja su Utenos Reabilitacijos centru. Jau įvyko susitikimas su Utenos ligoninės vyr. gydytoju P. Griškevičiumi, Reabilitacijos centro vedėja D. A. Kunciene bei šiuos gydymo įstaigos socialinėmis pedagogėmis. Aptarta veiklos programa. Numatyta, kad gimnazistai, skleisdami savanorystės idėją, padės praskaidrinti ligonių kasdienybę – organizuos įvairias laisvalaikio veiklas, užsiims švietėjiška veikla, įrengs mini bibliotekėlę. Prie projekto įgyvendinimo prisijungė ir buvusi „Saulutės“ vaikų darželio muzikos mokytoja ponia Marytė Pošiūnienė. Jau vyksta knygų dovanojimo akcija (turime virš 100 knygų). Kviečiame visus gimnazijos mokinius, mokytojus ir darbuotojus padovanoti bent vieną knygą iš savo asmeninės bibliotekos. Jūsų laukiame Debatų klube. Visos dovanotos knygos bus pažymėtos mokinių sukurtais ekslibriais. Iniciatyvinės grupelės jau vasario pabaigoje pradeda savo veiklą Reabilitacijos centre. Pagal sudarytą tvarkaraštį Reabilitacijos centro ligoniams organizuojami mokymai, žaidimai, muzikiniai užsiėmimai, sporto varžybos, viktorinos ir kt.

 

Projekto akimirkos:

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VILNIUS TECH klasė

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VILNIUS TECH klasė
Prašymas dėl priėmimo į VILNIUS TECH klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

4.  11.0011.45

5.  12.0512.50

6.  13.0013.45

7.  13.5514.40

8.  14.4515.30

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija