AŠ AKTYVIAI GYVENU! O TU? (Sveikatingumo diena gimnazijoje)

Adolfo Šapokos gimnazijoje rūpinamasi ne tik moksleivių išsilavinimu, kūrybiškumo ugdymu, bet ir jų sveikata. Jau ketverius metus organizuojamas renginys „Sveikatingumo diena“, kuris šiais metais vyko spalio 3 d. Jame dalyvavo 1a, 1b, 1c, 1d, 1e klasės. Rudeniški orai tikrai nebuvo kliūtis šiai šventei, visi dalyviai buvo besišypsantys ir puikios nuotaikos. Optimistiškai šapokiečius nuteikė prieš renginį mokyklos kieme skambanti muzika, Adolfo Šapokos gimnazijos direktoriaus S. Brasiūno pasveikinimas, kūno kultūros mokytojos A. Leipuvienės ir svečio M. Saliamono dalyvavimas renginyje kartu su mokiniais.

Programa prasidėjo mylios bėgimu parke, po to treneris M. Saliamonas vedė puikią mankštą. Gimnazijoje laukė vaišės: karšta arbata ir rudeniškos gėrybės.

„Sveikatingumo dieną“ papuošė ir 1–2 klasių gimnazistų sukurti stendai „Mano klasės aktyvus laisvalaikis“. Mokiniai galėjo pasididžiuoti tuo, ką veikia po pamokų, kaip leidžia savo laisvalaikį.

Tikimės, kad tokios dienos paminėjimas tapęs tradicija ir toliau bus įdomus, spalvingas, SVEIKATINGAS mūsų gimnazijos bendruomenės gyvenimo paįvairinimas.

Agnė Deveikytė 2e kl.

Sveikatingumo dienos akimirkos:

Spalio 3 d. gimnazijoje vyko Sveikatingumo diena.