Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 48 svečiai (-ių) ir narių nėra

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

Nauji veidai Adolfo Šapokos gimnazijoje!

Štai ir prasidėjo nauji mokslo metai, o mokyklos bendruomenės gretas papildė trys pirmokų klasės. Kiekviena iš jų savaip išsiskirianti, pilna aktyvių, protingų bei sumanių žmonių. Palengva įsibėgėjantys mokslo metai naujiems gimnazijos nariams, pirmokams, atneš nepamirštamų įspūdžių, privers susidurti su vis sunkesniais iššūkiais bei nepamirškime ir to, jog nuo šiol, visus artėjančius 4 mokslo metus, pirmokai kurs savo istoriją šioje gimnazijoje, susiras naujų draugų, atras save, sieks užsibrėžtų tikslų bei stengsis įgyvendinti svajones. Taigi, kas laukia pirmokų šiuos pirmus metus gimnazijoje?

Pirmiausia, atėję į naują mokyklą, šiuo atveju mūsų gimnaziją, mokiniai susipažįsta su įvairiausiomis elgesio bei tvarkos taisyklėmis, mokytojais ir pačia mokykla. Daugumai kyla problemų su kabinetų radimu, nes tai yra ganėtinai nelengva užduotis. Mūsų gimnazija yra tikrai didelė, o pirmokui pirmaisiais mėnesiais rasti ieškomą kabinetą – užduotis ne iš lengvųjų. Visi vaikšto grupelėmis, lyg studentai, ir vyresnių klasių mokiniams tai jau atrodo juokinga, nors kažkada ir patys taip atrodė vyresniems. Tradiciškai, naujokai išreiškia nepasitenkinimą valgykla. Tikrai ne dėl maisto, mūsų virėjos gamina tikrai gerai, tačiau dėl eilių valgykloje ir vyresniųjų nepakantumo ir „užlindinėjimo“ eilėse, kurios neretai, kaip sako mokiniai, būna „kilometrinės“. Bet ilgainiui visi atranda strategiją, kuri padeda be jokių problemų, normaliai pavalgyti valgykloje ir laiku spėti į pamokas.

Vienas įdomiausių dalykų yra pažindinimasis su mokytojais. Smagiausia būna tada, kai atrandi tokius, kurie sugeba tave sudominti mokomu dalyku ir tai verčia dar labiau mokytis bei gilinti žinias. Kiekvienas mokyklos pedagogas yra vis kitoks, tačiau savaip įdomus ir gebantis prajuokinti. Humoro jausmas mokytojuj prideda papildomų taškų bei padeda palenkti mokinius į savo pusę, o humoristų (gerąja prasme) mūsų gimnazijoje nestinga. Iššūkiu tampa ir mokyklinės uniformos dėvėjimas, su kuriuo tenka susitaikyti. Kiekvieną penktadienį mokykloje skamba muzika, o jos repertuarą renkasi patys mokiniai, ir, beje, šią dieną uniformos nešioti nereikia.

Pirmokai supažindinami su biblioteka, jos teikiamomis galimybėmis, tvarka bei taisyklėmis. Čia dirba be galo draugiškos bibliotekininkės, kurios visada padės ir patars. Knygų pasirinkimas yra tikrai nemažas, todėl rasti sau tinkamą – tikrai įmanoma. Taip pat pirmokams pristatomos veiklos, kuriomis gimnazijoje jie gali užsiimti: šokių, gamtamoksliniai būreliai, gimnazijos laikraštis „Paupėja“, orkestras „Cinkas“, debatų klubas ir kiti. Išsirinkti, ką veikti, tikrai nėra sunku, nes kiekviena veikla atneša naujos patirties bei padeda įgauti naujų žinių tam tikroje srityje. Nepamirškime ir to, jog kiekvienais mokslo metais gimnazijoje vyksta du dideli renginiai, kuriuose dalyvauja 1–2 klasės, tai yra Kalėdinis renginys bei ŠGMA (Šapokos gimnazijos muzikos apdovanojimai). Todėl pirmokams reikės nemažai padirbėti, ruošiant klasių pasirodymus.

Taigi, Adolfo Šapokos gimnazija šiais mokslo metais į savo gretas priėmė didelį naujų žmonių būrį, kurie yra pasirengę mokytis, atkakliai siekti tikslų bei savo darbais ir pasiekimais garsinti tiek savo, tiek gimnazijos vardą. Tad linkime sėkmės naujame mokslo ir žinių kelyje. Sėkmingų ir kūrybingų mokslo metų!

Karolina Vanagaitė 3b

 

 

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VGTU klasė gimnazijoje

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VGTU klasė
Prašymas dėl priėmimo į VGTU klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

Ilgoji pertrauka 25 min.

4.  11.0011.45

Ilgoji pertrauka 20 min.

5.  12.0512.50

6.  13.0013.45

7.  13.5514.40

8.  14.4515.30

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija