Kalbų diena

Rugsėjo 26 d. ryte gimnazijos mokiniai buvo pasveikinti įvairiomis užsienio kalbomis, o per užsienio kalbų pamokas vyko renginys, skirtas Europos kalbų dienai. Jį vedė Mykolo Romerio universiteto Humanitarinių mokslų instituto studijų programų „Dalykinė anglų ir kita užsienio kalba“ bei „Vertimas ir redagavimas“ anglų kalbos dėstytoja iš JAV Kristina Schimmels, norvegų kalbos dėstytoja Sigita Rackevičienė ir ERASMUS studentė iš Sakartvelo Tatia Shervashidze.

Dėstytoja iš JAV Kristina Schimmels, gyvenanti Lietuvoje jau šeštus metus, dalijosi su studentais mintimis, kaip tapti sėkmingam gyvenime ir kokios savybės būdingos sėkmingiems žmonėms. ERASMUS studentė iš Sakartvelo Tatia Shervashidze, šį semestrą studijuojanti Mykolo Romerio universitete anglų filologiją, papasakojo moksleiviams apie savo gimtąjį miestą Batumį, savo studijas ir kaip ji siekia savųjų gyvenimo tikslų. Dėstytoja Sigita Rackevičienė pristatė moksleiviams užsienio kalbų studijų galimybes Mykolo Romerio universitete ir pasidalino mintimis apie kalbų svarbą mūsų gyvenime.

Europos kalbų dienos metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms.

Renginio akimirkos: