Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 32 svečiai (-ių) ir narių nėra

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

Svečių iš Baltarusijos viešnagė

Gegužės 6–10 d. gimnazijoje viešėjo 11 mokinių ir 3 mokytojų delegacija iš Minsko (Baltarusija) 7-osios gimnazijos pagal jau dešimtmetį galiojančią bendradarbiavimo sutartį tarp mokyklų. Šį pavasarį buvo vykdomas projektas „Sakyk STEM taip. Gamtos mokslų eksperimentai“. Svečiams iš Baltarusijos buvo pristatyta mūsų gimnazija. Po pristatymo svečiai lankėsi pamokose.

Tradiciškai svečiai baltarusiai gyveno šapokiečių mokinių šeimose, dalyvavo ugdymo procese. Pagal iš anksto sudarytą programą abiejų gimnazijų mokinai ir mokytojai dalyvavo įvairių dalykų pamokose, gimnazijos bibliotekos veiklose, atviruose debatuose. Daugiausiai dėmesio buvo skiriama veikloms, susijusios su gamtos mokslais – fizika, chemija, biologija, biochemija, astronomija bei integracijai su kalbų mokymusi, socialinių įgūdžių, komunikavimo, bendradarbiavimo kompetencijų formavimu. Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokytojai organizavo turiningas veiklas (gamtos mokslų eksperimentus, makaronų tiltus, observatoriją gimnazijoje). Svečiai iš Baltarusijos sostinės turėjo galimybę susipažinti su Utenos miesto ir rajono plėtros bei bendradarbiavimo galimybėmis apsilankydami Utenos savivaldybėje.

Projekto dalyviai taip pat dalyvavo edukacinėje išvykoje į Visagino atominę elektrinę, kur buvo supažindinti su elektrinės uždarymo programa, saugos reikalavimais. Išvykos dalyviai diskutavo apie atominės energetikos duodamą naudą ir keliamą pavojų. Su lietuviškomis kulinarinėmis tradicijomis projekto dalyviai susipažino Ignalinos rajono Strigailiškio kaime aktyviai dalyvaudami „Šakočio kepimo“ edukacinėje programoje. Patys išsikepė šakotį, kuriuo turės galimybę pavaišinti savo mokytojus ir draugus Minske.

Utenos profesiniame mokymo centre projekto dalyviai mokėsi praktinių veiklų, susijusių su lietuviško maisto gamybos technologijomis ir papročiais.

Kūno kultūros mokytojai pakvietė mokytojus minskiečius aktyviam pažintiniam poilsiui Anykščiuose, kur svečiai užkopė į Mačionių apžvalgos bokštą, išbandė vasaros rogučių greitį, lankėsi Stanislovo Petraškos Akmens tapybos darbų parodoje, grožėjosi Anykščių Šilelio vaizdais pasivaikščiodami Lajų taku, nusifotografavo prie Puntuko.

Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos mokiniai supažindino svečius su miestu, poilsio zonomis, skirtomis jaunimui ir ne tik, kartu aktyviai dalyvavo Europos dienos šventės renginiuose, grožėjosi mūsų miesto fontanais.

 

Renginių akimirkos:

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VGTU klasė gimnazijoje

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VGTU klasė
Prašymas dėl priėmimo į VGTU klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

Ilgoji pertrauka 25 min.

4.  11.0011.45

Ilgoji pertrauka 20 min.

5.  12.0512.50

6.  13.0013.45

7.  13.5514.40

8.  14.4515.30

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija