Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 44 svečiai (-ių) ir narių nėra

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

Donorystės akcija mūsų gimnazijoje

Balandžio 16 d. mūsų gimnazijoje buvo atvykę svečių iš VU Santaros klinikų Kraujo centro, kurie vykdė donorystės akciją. Net 28 pilnamečiai gimnazistai dalyvavo organizuojamoje akcijoje ir aukojo kraujo, o taip pat ir gimnazijos mokytojai bei direktorius Saulius Brasiūnas.

Prieš akciją gydytoja Getautė Matiekutė 3 klasių mokiniams, pasirinkusiems biologijos A lygį, vedė paskaitą apie kraujo donorystę, jos svarbą bei rodė prezentacinius filmukus. Šios akcijos iniciatorės – buvusi mūsų mokyklos mokinė Adelė Rakauskaitė ir biologijos mokytoja Violeta Karnickienė. Donorai džiaugėsi ne tik dovanomis, bet ir teigiamomis emocijomis. Keleto mokinių mintys:

„Galiu pasakyti, kad be galo džiaugiuosi, kad mūsų mokyklos mokiniai noriai įsitraukė į šią akciją. O asmeniškai galiu pasakyti, kad kiek tik save pamenu, visada noriu kam nors padėti. Na, o dabar jau sėkmingai daviau kraujo antrą kartą ir kol galėsiu, tol tikrai duosiu, nes nežinia, gal kam nors mano kraujas išgelbės gyvybę“ – Vestina Liobikaitė.

„Iš pradžių buvo tikrai baisoka, kadangi man tai – pirmas kartas. Bet malonios seselės nuramino kiekviename žingsnyje. Tad prasidėjus jau pačiam pagrindiniam procesui šypsojausi ir buvau laiminga. Gera daryti gera. Tikrai donore būsiu dar ne vieną kartą“ – Kamilė Kazickaitė.

„Per 10 minučių greit apsisuki, suteiki galbūt kažkam galimybę gyventi ilgiau, ir plius gauni karmos taškų. Ar ne puiku?“ – Kristijonas Legenis.

Dėkojame organizatoriams ir, žinoma, mūsų gimnazijos mokiniams bei mokytojams.

Eglė Zarankaitė

 

Akcijos akimirkos:

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VGTU klasė gimnazijoje

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VGTU klasė
Prašymas dėl priėmimo į VGTU klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

Ilgoji pertrauka 25 min.

4.  11.0011.45

Ilgoji pertrauka 20 min.

5.  12.0512.50

6.  13.0013.45

7.  13.5514.40

8.  14.4515.30

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams




© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija