Kings komanda sveikino gimnazijos mokinius

Vasario mėnesį tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS komanda lanko aktyviausias Lietuvos mokyklas ir nuoširdžiai kartu džiaugiasi rudens semestro finalistų pasiekimais!

KINGS lankėsi ir mūsų mokykloje bei apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, bet ir įteikė padėkas geriausiems Kingsiečių mokytojams, padėjusiems savo mokiniams pelnyti geriausių rezultatų rudens semestro olimpiadose. Sveikiname šauniuosius finalistus: Pauliną Mačiukaitę, Akvilę Serbentaitę, Saulę Gaidelytę, Kastytį Šavalinską, Kamilę Sinkevičiūtę.

Sveikiname šauniuosius finalistus:

Pauliną Mačiukaitę,

Akvilę Serbentaitę,

Saulę Gaidelytę,

Kastytį Šavalinską,

Kamilę Sinkevičiūtę.

Kiekvienas finalistas gavo atitinkamo lygmens diplomą, čia galite daugiau sužinoti apie diplomus.

Taip pat pranešame, jog registracija į pavasario semestro olimpiadas jau prasidėjo ir mokytojo užregistruoti ar patys užsiregistravę mokiniai galės internetu dalyvauti kvalifikaciniuose olimpiados etapuose kovo 12–30 dienomis visiškai nemokamai!

Džiaugiamės sėkmingai pasibaigusiu KINGS rudens semestru, mokinių pasiekimais ir nuolatiniu bendruomenės augimu ir pažanga. Didžiuojamės aktyviais, drąsiais bei nuolat tobulėjančiais kingsiečiais!

Renginio akimirka: