Policijos diena gimnazijoje

Jau trečią dešimtmetį iš eilės spalio 2-ą lietuviai prisimena visų mūsų angelus sargus – policijos darbuotojus. Adolfo Šapokos gimnazijos moksleiviai taip pat ne išimtis. Šios gražios šventės išvakarėse kartu su idėjos iniciatorėmis socialine pedagoge Laura Barzdaite ir dailės bei technologijų mokytoja Edita Bugvilionyte keletas aktyvių moksleivių dovanojo policininkams prieš tai kruopščiai gamintus sausainius – angelus. Lauros, Editos, dešimtoko Justo Černiausko, vienuoliktokių Ievos Mecelicaitės, Justės Juodkaitės, Agnės Šeduikytės ir Vilmos Deveikytės bei dvyliktokų Armino Popovo, Ievos Brukštutės, Luko Kelevišiaus, Odetos Šileikytės, Gretos Nakliudaitės ir Akvilės Žvirblytės bei mokytojos Dianos Ketvirtienės darbas nenuėjo veltui – iš kiekvieno policininko, gavusio dovanėlę, pastarieji gavo plačią šypseną, nustebimą bei nuoširdžią padėką. Abi pusės – saugiausia Utenos rajono mokykla pripažinta Adolfo Šapokos gimnazija ir policijos darbuotojai – džiaugėsi gražia iniciatyva ir tikisi tolimesnio sėkmingo bendradarbiavimo.

Renginio akimirkos: