Company Logo

Egzaminatorius

Gimnazijoje naudojama šiuolaikiška ir efektyvi internetinė sistema, padedanti mokytojui ruošti, o mokiniams ruoštis brandos egzaminams

Dabar prisijungę

Dabar svetainėje 41 svečiai (-ių) ir narių nėra

steam

Erasmus+ LELETO leidinys
leleto leleto

 

STEAM veikla

Matematikos-chemijos-biologijos pamoka „Matematiškiausi pirmokai“

 

Birželio 20 d. vyko STEAM matematikos-chemijos-biologijos pamoka „Matematiškiausi pirmokai“. Pirmų klasių komandos (5 nariai), atlikdamos algebros, geometrijos, logikos, kombinatorikos ir integruotas procentų ir gamtos mokslų užduotis, demonstravo puikius komandinio darbo įgūdžius.


Skaityti daugiau...

Išvyka į Kauną

 

Birželio 15 d. antrų klasių mokiniai vyko Kauną lydimi mokytojų Stasės Šinkūnienės, Sandros Rakauskienės, Audrutės Zarankienės ir Gražinos Žilinskienės. Jie dalyvavo VDU Žemės ūkio akademijos projekto „Sumanaus moksleivio akademija“ 2021–2022 m. m. uždarymo renginyje. Išklausė dvi paskaitas: „Socialinės emocinės kompetencijos šiuolaikinio moksleivio gyvenime“ ir „Agrosektoriaus ateitis „veža“.


Skaityti daugiau...

Gamtos mokslų tiriamųjų projektinių darbų pristatymas

 

Birželio 8 d. mūsų gimnazijoje vyko gamtos mokslų tiriamųjų projektinių darbų pristatymas. Buvo 5 biologijos ir 4 fizikos tiriamieji darbai. Darbai buvo atlikti vykdant „Violos“ klubo ir Jaunųjų tyrėjų būrelio veiklas. Darbų autoriai buvo apdovanoti prizais.


Skaityti daugiau...

Respublikinis konkursas „Fizikos bandymai aplink mus“

 

Baigėsi respublikinis konkursas „Fizikos bandymai aplink mus“. Jam savo tiriamuosius darbus pristatė mokiniai iš įvairių mokyklų. Šiame kurse mūsų gimnazijos mokinių darbai pelnė prizines vietas.


Skaityti daugiau...

Išvyka į VILNIUS TECH universitetą

 

Gegužės 26 d. antrų klasių mokiniai vyko į VILNIUS TECH universitetą lydimi trijų mokytojų – Sandros Rakauskienės, Kristinos Levčenkienės ir Stasio Kirdeikio. Mokiniai statybos fakultete susipažino su studijomis, studentišku gyvenimu, lankėsi laboratorijoje. Taip pat aplankė aplinkos inžinerijos fakultetą ir pastatų energetikos katedrą. Ten susipažino su specialistais bei absolventų karjeros galimybėmis.


Skaityti daugiau...

Moksleivių konferencija „Kurkime ateitį kartu su VILNIUS TECH“

 

Gegužės 26 d. VILNIUS TECH universitete vyko moksleivių konferencija „Kurkime ateitį kartu su VILNIUS TECH“. Šioje konferencijoje savo vykdytus tiriamuosius projektus pristatė mokiniai iš įvairių Lietuvos mokyklų, tarp kurių buvo ir penki mūsų gimnazijos moksleiviai.


Skaityti daugiau...

Edukacinė išvyka į Molėtus

 

Gegužės 17 d. Adolfo Šapokos gimnazijos pirmųjų klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje. Išvykos metu buvo aplankytas Molėtų krašto muziejaus padalinys – dangaus šviesulių stebykla. Joje gimnazistai klausė muziejininko, etnoastronomo J. Vaiškūno paskaitos apie senąją baltų mitologiją, kartu su „Romuvos“ vaidila keliavo senojo lietuviško Zodiako pėdsakais. Lietuvos Etnokosmologijos muziejuje mokiniai apžiūrėjo eksponatus, liudijančius žmogaus ryšį su kosminiu pasauliu, klausėsi gido pasakojimo apie mokslinius fizikos, astronomijos, kosmonautikos pasiekimus.


Skaityti daugiau...

Renginys „Makaronų tiltai 2022“

 

Gegužės 11 d. mūsų gimnazijoje vyko nacionalinio čempionato „Makaronų tiltai 2022“ atrankos etapas. Renginyje dalyvavo 11 komandų iš mūsų gimnazijos. Renginį pradėjo Vilnius Tech universiteto atstovas, dr. Gintautas Ambrasas, Statybos valdymo ir nekilnojamo turto katedros docentas. Jis papasakojo apie tiltų tipus, jų statybą ir konstrukcijas.


Skaityti daugiau...

„Akademiko Jono Janickio chemijos konkursas“

 

Gegužės 6 d. vyko jau tradicija tapusio „Akademiko Jono Janickio chemijos konkurso“ antrasis etapas laboratorijose. Bene šimtas 8–12 klasių moksleivių savo jėgas išbandė praktinių užduočių sprendime, o laimėtojus džiugino ne tik piniginiai prizai, bet ir absolventams suteikiamos galimybės Kauno technologijos universitete (KTU). Šiame konkurse dalyvavo ir gerų rezultatų pasiekė 1d klasės gimnazistas Mykolas Martynas Barzda (mokyt. A. Zarankienė).


Skaityti daugiau...

Matematikos pamoka būsimiems gimnazistams

 

Gegužės 5 d. mūsų gimnazijoje apsilankė aštuntokai iš Aukštakalnio progimnazijos. Jie dalyvavo matematikos pamokoje, kurią pravedė mūsų gimnazijos mokytojos ir 2d kl. gimnazistės. Mokytoja Kristina Levčinkienė parengė viktoriną, kurioje dalyvaudami aštuntokai gavo prizus, o gimnazistės Urtė Steponenaite ir Rasa Šuliokaitė iš 2d kl. parengė pristatymą apie fraktalus.


Skaityti daugiau...

Mes — VU partneris

vu 2005 m. su Vilniaus universitetu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Paieška

VILNIUS TECH klasė

vgtu
Nuo 2013 m. rugsėjo 1 d. gimnazijoje įsteigta VILNIUS TECH klasė
Prašymas dėl priėmimo į VILNIUS TECH klasę

Pamokų laikas

1.  8.008.45

2.  8.559.40

3.  9.5010.35

20 min. – valgo I klasės

4.  10.5511.40

20 min. – valgo II klasės

5.  12.0012.45

25 min. – valgo III–IV klasės

6.  13.1013.55

7.  14.0514.50

8.  15.0015.45

Abituriento atmintinė

Lietuvos moksleivių sąjunga kartu su NEC ir LAMA BPO parengė atmintinę abiturientams
© 2005–2017 Utenos Adolfo Šapokos gimnazija