IT diena gimnazijoje

Visą penktadienio popietę gimnazija šurmuliavo Informacinių technologijų dienos, kurią surengė projekto su koncernu CSC Baltic „Mokyklų ambasadorių programa“ iniciatyvinė grupė Tomas Anavičius, Andrius Baravykas, Dominyka Grašytė, Arnas Puodžiukas, Dominyka Svirbutavičiūtė ir Vidūnas Tutkus, padedama pavad. ugdymui Nijolės Šulgienės, renginiuose.

Mokiniai dalyvavo įvairiose pamokose: „Robotika ir virtualus stereoskopinis turas“, kurią vedė KTU lektoriai D. Birvinskas ir M. Vasiljevas, „Informatikas šiandien ir rytoj – IT profesijos pasirinkimo perspektyvos (VU KHF dėstytojas P. Tamošiūnas), „Radioaktyvioji spinduliuotė ir UV – kas tai?“, vedamoje KTU dėstytojo B. Urbonavičiaus. Trečiokai, padedami KTU doktorantų M. Lazausko ir N. Šimkutės, statė „svajonių namus“ 3D spausdintuvais, 1c klasė, vadovaujama KTU atstovės K. Lukoševičiūtės, sprendė matematikos galvosūkius ir paradoksus, su 4d klase studijų galimybėmis pasirinkus bioinformatikos specialybę dalijosi VU MIF studentas L. Tutkus, apie koncerną CSC Baltic pasakojo jo darbuotojai R. Stasiulionytė, I. Vaitkūnaitė, T. Vaskela.

Pertraukų metu mokytojai ir mokiniai išbandė koncerno atstovų atsivežtus „išmaniuosius akinius“. Dienos renginiai baigėsi iniciatyvinės grupės organizuotu „Protų mūšiu“, kuriame koncerno dovanomis buvo apdovanoti ne tik visi jo dalyviai, bet ir fotokonkurso nugalėtojai bei loterijos laimingieji.

IT dienos akimirkos: