A.Šapokos gimtadienio ir Vasario 16-osios paminėjimas

Vasario 11 d. gimnazijoje vyko Lietuvos valstybės atkūrimo dienos ir istoriko Adolfo Šapokos 109-iųjų gimimo metinių minėjimo renginiai.

Šventiniuose renginiuose dalyvavo Adolfo Šapokos sūnėnas Algirdas Šapoka, Lietuvos edukologijos universiteto istorikų atstovai: doc. dr. Vida Pukienė, lekt. Tomas Baranauskas, studentės Vita Gvazdauskaitė ir Gabrielė Trapaitė. Svečiai bendravo su gimnazijos laikraščio „Paupėja“ redkolegija, vedė pilietiškumo pamokas gimnazistams. Šventę vaikindavo bendra gimnazijos bendruomenei skirta pilietiškumo pamoka, kurioje išradingomis improvizacijomis stebino mokytojo Stepo Eitminavičiaus mokiniai, šventinę nuotaiką kūrė gimnazijos šokėjos vadovaujamos mokytojos Liudmilos Gudaitienės, skudutininkių ansamblis „Kadijo“ vadovaujamas mokytojos Irenos Latonienės, pučiamųjų orkestras „Cinkas“ vadovaujamas mokytojo Vytauto Latono, kiti gimnazijos mokinių muzikiniai pasirodymai.

Šio renginio metu 4c klasės mokiniai Živilei Židonytei už 2014–2015 m. m. I semestro mokymosi rezultatus, aktyvią visuomeninę veiklą gimnazijoje ir už jos ribų, įteikta Zinaidos Sirvydis vardo piniginė premija.

Administracija

Renginių akimirkos: