Mokinių dailės darbų paroda

Jaunieji dailininkai Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje

Vasario 5 d. gimnazijos dailės galerijoje atidaryta Utenos rajono progimnazijų ir pagrindinių mokyklų mokinių dailės darbų paroda. Tapybos, grafikos, koliažo bei kitomis technikomis atliktuose darbeliuose įdėta daug šilumos. Kūrybingus mokinius į parodą ir renginį „Vitražas kitaip“ atlydėjo jų mokytojos iš Utenos Krašuonos progimnazijos (Dalia Puodžiukienė), Aukštakalnio progimnazijos (Rolanda Baskutienė, Daiva Miškinienė), Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos (Daina Usevičienė) bei Daugailių ir Leliūnų pagrindinių mokyklų (Daiva Leonovienė).

Mokyklos vadovai mokinius supažindino su menais, kurių galima mokytis gimnazijoje. Bibliotekos vedėja pakvietė jaunuosius menininkus ateityje savo parodėles rengti ir bibliotekos erdvėse.

Vyko praktinis užsiėmimas „Vitražas kitaip“, kurį vedė gimnazijos dailės mokytojos Aureolė Maračinskienė ir Daina Usevičienė. Mokiniai ne tik eksperimentavo, išbandė naują dailės techniką, bet ir prisiminė dailės terminus, praktiškai atliko užduotis, galėjo stebėti gimnazistus, kuriančius Keramikos studijoje.

Parodos akimirkos: